reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

reklama
Franka jeszcze da się oszukać starym pilotem
@viola150 haah u mnie to samo pilot telefon chodzi z nim przy uchu i alo gada xd
Starym też się nie oszuka jak kliknie i się nie świeci to wyrzuca xd
Tyle ma zabawek kurde już do dnia dziecka nic mu nie kupię wszystkie na 5 minut .


Miotle mu nawet kupiłam grająca z szufelka to i tak woli moja xd
Jak zamiatam to leci z kuchnią że zmiotka xD a to szmate przyniesie z kuchni jak coś wyleje i podłogę myje xd a to chusteczki mokra meble czyści takie o jest jego zajęcie garow sobie naznosi do pokoju :p
Suszarki prostownice płyny w łazience

Jeszcze ma fazę na skakanie z samej góry łóżka na sam dol sądzam go na górze to skacze na dół :laugh2:
No i oczywiście jak widzi ze wolne łóżko wskakuje na nie do laptopa słuchawki zakłada na głowę i klika myszka :laugh2:
Dlatego najlepszym prezentem na święta to chyba pieluchy :laugh2:

Bo i tak dla niego najlepsze "nasze zabawki"
Ale może kiedyś się przydadza :
 
Ostatnia edycja:
U mnie to chyba owu. A h.. wie szyjka nisko, miekka, otwarta.
Czyli taka jak zawsze.

Ola mam to samo, żadne zabawki nie zainteresuja jak książka.

Viola telofon...skad ja to znam. Nowy,a już tyle razy upadl...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Książki też ma muszę własne zacząć mu czytać:)
Wczoraj Piotrka kolega dzwonił co ma kupić małemu bo przyjeżdża na sylwestra to powiedziałam że pieluchy bo ciuchy ma zabawkami chwilę się pobawi a to się chociaż przyda na 100% :p
 
Olcia, racja :-) my zabawek troche po Radku mamy i kurcze wszystko stoi, zero zainteresowania lub takie minimalne... a najlepsze wlasnie piloty, moj telefon. A! Bardzo lubi teledyski ogladac - Kaczuszki, Kotek Staś, ....


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
India my tu się teraz smiejemy. A co Ty przeżywałas. Ja wiem duża rodzina super ekstra. Ale ile to kasy i wyrzeczeń. My byśmy z 2 jakoś dali radę myślę finansowo. Ale jest inny problem. My nikogo nie mamy, wszędzie Wike zabieramy a co z 2?
A mieszkanie też małe...
 
Ostatnia edycja:
Do góry