reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

hejka[emoji5]
ale duzo pisalyscie[emoji5] wczoraj apka sie zbuntowala i nie moglam pisac....
Igi jaki juz duzy i jak fajnie w zlewie lezy [emoji5] ja rozszerzalam dietenod owocow i warzyw na zmiane. maly nie je duzo slodkiego. owoce lubi wszystkie. wczoraj zrobilam koklail z banana kiwi i jablka to skubaniec prawie caly mi zjadl. czesto jest ze dzieci nie chca jesc jesc czerwonych owocow a moj to jak widzi maliny, truskawki to az sie trzesie zeby zjesc haha.
aaaa byla mowa o witaminach ja biore femibion natal 2 jest tez femibion natal 1 na poczatek ciazy. a malemu daje wit d w kapsulkach na zmiane z cebionmulti bo tam tez jest wit d( na okres jesienno zimowy tak podaje) bo wiosna lato sama wit d.
 
reklama
poluje na takie lozeczko. tzn dzis chyba zamowie za 299 plus wysylka a posciel u innego sprzedawcy bo w kompletach to lozeczko wychodzi po 440zl plus posciel itp to pomad 700 zl mi wyszlo a jak zamowie u roznych to niecale 500 mi wyjdzie[emoji5]
1480657769-1d1mld.jpeg

kiedys u siebie w domu bedzie sluzylo mi do czytania ksiazek[emoji5][emoji5]
 
India - a jak robisz rano by zawieś małego do szkloly ? Z Adą ? Autem ? Wózkiem ?
Ja codzień małą do Kozidła i do auta jedziemy zawieść małego na 8h20 , No chyba ze czasami moja córa ma zajęcia na 9h to szybko go zawiozę a mała z nia zostanie ale rzadko sie to zdarza , bo zawsze ma na 8h , mąż tez o 7h juz go nie ma .
Gardło mnie boli , jescze tego brakowało .

KulCia - a po co takie łóżeczko ? Jakie jest twoje ? A tobie Igi ile mleka pije ? Tz ile butelek co ile i ile ml ?
Moja przespała cała noc (22h-7h) a sie bałam ze nie przez to ulewanie , wypiła pierwsza butelkę o 7h i śpi na boczku zobaczymy co z tym ulewaniem dziś bedzie :-/ zaraz ją muszę brać o 8h10 i jedziemy zawieść małego ..

Violcia- ale moja nie ulewala i to jest pierwszy raz od urodzenia ma 2,5 miesiąca i ani razu sie nie zdażyło wiec szukam przyczyny . I to było troche więcej niz 2 łyżki :-(


Napisane na iPhone 6 w aplikacji Forum BabyBoom
MILENA[emoji173]️12/09/2016, 3,9kg
3i49df9heg1j6ks9.png
 
Ostatnia edycja:
Ola, ja nie mam prawka jazdy, wiec codziennie wozkiem,ale dzisiaj w nocy tak nasypalo, a u nas waskie chodniki to bylo bardzo ciezko tym wozkiem, nie wiem czy nie zmeczylabym sie mniej gdybym mala na rece wziela. Do szkoly mamy z kilometr

Adrianka [emoji173] 24.09.2016
godz. 10:20
2870 g, 53 cm
 
Igi pije 5 butelek. Na noc 180 a 4 pozostałe 150 ml :)

Takie łóżeczko turystyczne ? Bo często wyjeżdżamy, teraz na święta jedziemy do rodziny i by nie miał chłopak gdzie spać , takie turystyczne to się jak parasol składa :)

Anna ja bym się nie przejmowala. Durna babka pewnie po złości.

India a właśnie nosidlo bądź chusta?

dqpr3e5eajl6ksyw.png
 
Kulcia - To tak jak moja 5 butelek 150 , a od 2 dni próbowałam jej dac co drugą 180ml bo płacze czasem jak sie skończy .


Napisane na iPhone 6 w aplikacji Forum BabyBoom
MILENA[emoji173]️12/09/2016, 3,9kg
3i49df9heg1j6ks9.png
 
reklama
Mialyscie rację ... nie wytrzymałam i poszłam dzisiaj do ginekologa. Ale niestety jedynie jakie badanie mi zrobiła to wsadziła palec i powiedziała że macica się nie powiększyła i nic nie wiadomo. Kazała czekać i nastraszyla mnie ze tak na prawdę nie musi się ten stan rozwinąć w prawdziwą ciążę bo może nie być zarodka itp . . :(
ehh teraz tylko myślę czy będzie ten dzidziuś czy nie....
 
Do góry