reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Znasz to? Dzień ledwo się zacznie, a Ty już masz na koncie przebieranie w półśnie, mycie części do laktatora i gorączkowe poszukiwania smoczka pod kanapą. Jeśli w tym chaosie marzysz choć o jednej rzeczy, która ułatwi Wam codzienność – weź udział w konkursie i wygraj urządzenia Baby Brezza, które naprawdę robią różnicę! Biorę udział w konkursie
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

Kulcia, ale przystojniak :-)


3jvz8ribeqwvt6ck.png
 
reklama
AniaH pracuje w sklepie sportowym z ubraniami i butami typu nike, new balance, Columbia itd. Po 12h takze ok 15dni pracuje.
Co do ciąży to ok 10 tydzien.


Właśnie dzisiaj swiruje bo mnie podbrzusze cmi. A do tej pory nic nie czułam. I ciagle latam do lazienki sprawdzic czy jest ok bo mam uczucie mokra. Jak na zlosc 3 dni pracuje.
 
Wiki nospe weź:) nic się Złego nie dzieje.


Ania masz cudowna pracę:)
Dziewczyny wyślijcie fluidki ciążowe dla Kasi i Ani[emoji6]



________________________
[emoji179]Madzia 07.09.2016[emoji188]
 
reklama
Do góry