reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

mialam wam jeszcze pisac ze polecam bardzo pieluchy tetrowe (bawelniane?) z apteki gemini o 80x80 o tej wiekszej gramaturze. kosztuja 29.99 za 10szt ale te zwykle tetrowe sie chowaja przy tych. ostatnio jeszcze paczke zamowilam bo mialam ich tylko 10 i wsumie je uzywalam a te zwykle leza i czekaja w razie "w"
 
reklama
dzieki Kulcia [emoji5] na kolkach ja masz? widzialam podobna na necie tylko nke miala blatu zrobionegoz desek. ja chcialabym dac w ten srodek co zostanie biale kamienie owalne a na wierzch na calosc szybe [emoji5] i tylko rogi zabezpieczyc przed malym. za 6(praktycznie nowych) skrzynek 40 zl
 
Kulcia noo odezwalas sie :-) :-)

MakaMi podobne probki dostałam na warsztatach bezpieczny maluch i rzeczywiście maść świetna i te wkladki też. Ale nie kupowalam duzego opakowania. :-)

Moj mąż mówi ze jeżeli jrst ocieplony dom czy blok, i nowy piec gazowy i dobre okna to wychodzi mniej więcej na to samo co palenie w piecu węglem. My w domu bedziemy miec piec na ekogroszek ale jesli dociagneli by gaz to zdecydowalibysmy sie na gaz. Narazie nic nie mówią.

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej,
Anka - ale obrotna jestes :-D
Marysia - jak Madzia?
MalaMi - jesli nie bedziecie duzo grzali to pewnie nie bedzie tak zle z tymi oplatami.
Ja to tez nie lubie jak jest za cieplo w domu, a juz szczegolnie w nocy. Wtedy uwielbiam chlodek

Bylysmy z Ada na szczepieniu- zoltaczka i meningo B.
Nie pamietam juz ile Ada wazy, ale w ksiazeczce pani dr zapisala dwie wagi 7765 i 7465 ( ale chyba to pierwsze, bo wydaje mi sie, ze pod 8 podchodzila)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Hejka ;)
chwila wolnego czasu to się pojawiam, chociaż nie do końca wolnego, bo w mieszkaniu zawsze jest coś do zrobienia, ale tak dawno nic nie pisałam, ze aż mi głupio ;/
U nas wszystko dobrze, no oprócz tego ze Jasio taki krzykacz, ze aż pępuszek mu wyszedł (przepuklina pępkowa) i dalej mamy przeboje z karmieniem ;/ już powoli wysiadam, ale walczę cały czas i chociaż popić daje cyca, bo po próbach odstawienia mm i przejścia tylko na kp, miałam takie awanturki, ze naprawdę moim zdaniem mały się cycem nie najada i pediatra powiedział, żeby mimo wszystko karmić tak i tak.
13.04 mamy szczepienie i chyba zaszczepię refundowanymi i dodatkowo rotawirusy, chociaż nadal decyzji ostatecznej nie podjęłam.
16.04 mamy chrzciny Jasiulka i z tym tez miałam latania i załatwiania, bo mi ksiądz odmówił ochrzczenia dziecka... Co ja się nawściekałam, napłakałam to moje, ale nie będę się rozpisywać o tym, bo to dłuuuuga historia, generalnie brak ślubu kościelnego i to że wzięłam cywilny (według mojego księdza to ślub dla ateistów) jest przesłanką do tego, ze nie jestem osobą do końca wierzącą.... ;/ ważne, że załatwiłam chociaż nie u siebie w parafii. No i knajpkę udało się załatwić mimo, że większość u nas zamkniętych i ta też miała być zamknięta.
Ciężko mi strasznie bez mojego M, ale jeszcze 2,5 miesiąca tylko zostało.
Chyba Kasia2310 pytała czy nie może wziąć urlopu ojcowskiego, wiec może tylko wtedy nie będzie miał odpowiedniej liczby godzin na zajęciach, czyli nie zaliczy szkoły ;/
A i kupiłam swoja pierwsza chustę, czekam na przesyłkę i będziemy się uczyć wiązać, bo Jasiowi to jednak przy mnie najlepiej i może wreszcie będę w stanie ugotować chociaż obiad od początku do końca w normalnym czasie ;)
No i rozglądam się za huśtawką hybrydowa, taka jak kilka z Was ma, bo w bujaczku to 10-15 minut i krzyk ;p a jak się nie sprawdzi to sprzedam.

Uff nie pamiętam czy to wszystko co chciałam napisać, przepraszam ze nie odpisze każdej z osobna, może jak mały podrośnie będę miała więcej czasu na forum ;)

Ściskam Was i buziaki dla Maluszków ;)
A dla przyszłych mamuś przesyłam głaski dla brzuszków ;)
Miłego dzionka ;)
 
Nuska, Ty jestes super! Sama dajesz rade wszystko ogarniac, naprawde szacunek :-) wiem jak to jest miec przylepiaste dziecko, chusta bedzie wybawieniem i milym zwyczajem


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
MalaMi mam podobnie z tym KP, z początku Małej czasem za dużo leci i jest Sajgon [emoji53] ale radzimy sobie coraz lepiej, poki co tylko na piersi
Nuska też myślałam o hybrydzie, ale moj stanowczo mówi nie [emoji35]
A propos ogrzewania, my w nowym domu mamy gazowe i tu też, jak okna szczelne i dom ocieplony to aż tyle nie wychodzi

l22n8rib2ye3w79d.png

[emoji177]Szczęśliwa mama wspaniałej trójeczki [emoji177]
 
Do góry