reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

reklama
Mała mi to chyba nie najlepszy pomysł bo to pierwsze to woda dla dziecka wiec jak mu się będzie chciało pić to nie ugasić pragnienia.

Nutka no hardkor masz sama. Ja to bym nie dała rady mimo że mam grzeczne syna to czasem miło jest po prostu pobyć samej . Ale jeszcze trochę i mąż będzie z Wami :) a pokaż tego malucha!

Chusta fajna sprawa :) ja kupiłam tez mei tai nosidlo ostatnio. Wygodne.

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mój Robaczek ;)
1491474753-aaaaaa.jpeg


1491474787-aaaaaa.jpeg


Napisane na ASUS_Z00ED w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nuśka ja to też Cię podziwiam. Na prawdę szacun,że dajesz radę sama. A to teraz już rozumiem,to rzeczywiście nie było szans na wzięcie urlopu przez Twojego męża.
Śliczny Jasiek :) Mały gagatek :)
U mnie huśtawka hybrydowa sprawdza się idealnie. Biorę Adę w niej do kuchni gotuje obiad. Nawet prysznic moge wziąć ,stawiam ją w łazience i lezy i sie patrzy :)
 
Śliczny Jasiu i Ada :)
Też robiłam Filipowi zdjęcie zawsze 18 każdego miesiąca aż do roczku tylko że bez liczb i potem zrobiłam z tego taki kolaż i mamy wywołany :) AMelce też pstrykam :)
 
reklama
India heh to Amelka już Ade z wagą dogoniła :p

Dziewczyny a jak u Was z glutenem?? Która wprowadzała, jak i w jakim wieku?? Kulcia, Marysia, Nadziejka, Ola Magda - Wasze maluchy już jedzą gluten??

Przy Filipie wiem że sie nie cackałam z kaszą manną, po prostu kiedyś starłam jabłuszko i dałam z biszkoptem, teraz zastanawiam sie jak Amelce wprowadzić.
 
Do góry