reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

Kasia Nutka piękne bobasy :)

A to ze zdjęciami i miesiącem to dość popularna sprawa. U mnie wszystkie sierpniowe robią :)

Viola igi je gluten. Wszystko juz je w sumie. Od kiszonych po bułkę z twarogiem

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
My wprowadzamy miesko. Dzisiaj mi dr powiedziala, ze ona soe z glutenem noe spieszy. Ja jeszcze nie dawalam, ale nie bo sie boje czy cos, tylko po prostu nie kupilam jeszcze kaszki mannej


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
No właśnie, mamy KP kiedy i co wprowadzalyscie do diety?

l22n8rib2ye3w79d.png

[emoji177]Szczęśliwa mama wspaniałej trójeczki [emoji177]
 
Ja zaczelam jak Ada skonczyla 5 ms i zaczelam od warzyw :-) narchewka, dynia, brokuly, pasternak


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Śliczne dzieciaczki :)
Wiki w brzuszku niech buszuje ile wlezie :)

Ja powtarzałam toxo bo mi igg i igm w pierwszym wyszły ujemne i stwierdziłam, że jak mnie już kłują to sobie bilirubinę i próby wątrobowe zrobię bo mnie coś czasem a to plecy a to boki swędzą a ze dwa razy stopy. I pi..... podwyższone wyszły i to sporo ale bilirubina przynajmniej w normie. Pewnie będę musiała kwasy zrobić. No niech mi jeszcze cholestaza wyjdzie do kompletu...
 
reklama
Do góry