reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

A mi dziś zrobili niespodziankę i od 10 dostaje małego na karmienie a jak przyjechał Z to dali nam go na dłużej :) wczoraj jeszvze płakałam że mam mało pokarmu a dziś już mam go sporo... Mały na raz opróżnia jedna pierś więc druga musi czekać aż go przywioza. Dopiero go oddałam a ta pierś z której nie pił już się robi wieeeelka :)

Jestem sama na sali więc nadrabiam filmy. Dajcie jakiś fajny, lekki i przyjemny. Ja mogę polecić Dzień Matki- właśnie taki lekki i przyjemny. I Nina, to jest biograficzny o Ninie Simone jak ktoś kojarzy.

Sent from my E2303 using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Z lekkich filmow uwielbiam
Jak urodzic i nie zwariowac oraz Narzeczony mimo woli


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
hejka. ja tez soie objadlam ze ho ho. gosci mialam dzis duuzo. wsumie 10 no peawie 11 doroslych i 3 dzieci. wesolo bylo. dobrze ze nie wszyscy na raz [emoji5] no ale najwiefej nas bylo 13 z nami w mieszkaniu [emoji5] ale to chwile. we wtorek jedziemy na bioderka z mala
 
Dziewczyny na co planujecie polować jutro w Lidlu?? Bo chce jechać ale w sumie sama nie wiem co chce kupić [emoji6] na pewno body z krótkim i chyba bluzeczki.

Anka co u Bartusia?

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Anka gratulacje bo nie miałam jeszcze okazji [emoji3]i kciuki za spadek brubiliny

Kulcia gratki pierwszego mama [emoji4]
India dołączam do ćwiczących od dziś, niby nie jest źle, ale czas się ogarnąć

l22n8rib2ye3w79d.png

[emoji177]Szczęśliwa mama wspaniałej trójeczki [emoji177]
 
Dzień dobry poświątecznie :)
Kurde nie wiem czy się cieszyć czy wręcz przeciwnie bo dziś Ada spała od 23.15 do 5.40. Ja się budzę a tu jasno mało zawału nie dostałam. Lece do łóżeczka a ona śpi. Więc ją wybudziłam. To chyba trochę za wcześnie na takie spanie no nie? Powinnam ją na cyca wybudzać?
Też miałyśmy iść do Lidla ale u nas tak strasznie śnieg sypie,że świata nie widać więc sobie odpuścimy. Chyba,że popołudniu się poprawi pogoda to pójdziemy może nam coś zostawia tam jeszcze :p
 
reklama
Do góry