reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

reklama
Kiedy zaczelyscie dawać obiadki dwudaniowe?
Wiesz co, moja do teraz je raczej jednodaniowe i zazwyczaj jest to jakaś zupka jarzynowa lub z makaronem, coś z rybka lub jeszcze czasem zdarzy się słoik bo są fajne smaki.
Ogólnie Amelka lubi bardziej jedzenie o konsystencji zupki nuż np ziemniaka z pulpetem czy czymś innym. Za to chyba nie przepada za jajkiem bo próbowałam już w formie jajecznicy i sadzonego i nie bardzo jej wchodziło.

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dora ja też nie daje dwudaniowych bo my tak nie jemy :) powiedz mi ile ma ten Frankowski już? :)


Cisza tu ostatnio :)

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dora, my dajemy dwa dania od pazdziernika moze - jak zebow przybylo, ale tez nie zawsze, czasem je dwa razy zupke. Ada w pazdzierniku miala rok i miesiac


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dora ja też nie daje dwudaniowych bo my tak nie jemy :) powiedz mi ile ma ten Frankowski już? :)


Cisza tu ostatnio :)

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
kulcia my też... Nie mam czasu na gotowanie dwu daniowych. Nawet w niedzielę [emoji3]

Ja pracuje, potem w domu już nie mam czasu na wejście na telefon.

Amelka od wczoraj znów kaszle, tydzień temu w niedziele skończyła antybiotyk. Ja już nie wiem co z nią jest... Tak łapie wszystko

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hejka. My już po roczku jesteśmy:)
Myślę że wszystko się udało:)
20180120_115103.jpg

Amelka czasem je dwa razy to samo a jak mam dwa dania to je oba. Ona ogólnie ma.bardzo dobry apetyt i wcina praktycznie wszystko;)
Violu na jakim etapie budowy jesteście?
 

Załączniki

  • 20180120_115103.jpg
    20180120_115103.jpg
    82,1 KB · Wyświetleń: 277
kulcia my też... Nie mam czasu na gotowanie dwu daniowych. Nawet w niedzielę [emoji3]

Ja pracuje, potem w domu już nie mam czasu na wejście na telefon.

Amelka od wczoraj znów kaszle, tydzień temu w niedziele skończyła antybiotyk. Ja już nie wiem co z nią jest... Tak łapie wszystko

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
Biedna Amelka:(
Zdrówka;*
A Violu robisz chociaż CRP czy faktycznie ten antybiotyk jest potrzebny?
Inalacje rób bardzo zdrowe i skuteczne:)
 
reklama
U nas tez przeważnie jedno danie np zupa bo bardzo lubi, sloikow z obiadami nie daje bo nie chce.
A jak ugotuje maly garneczek zupy to ma na 3 dni, chyba ze z nami je.
No i wiadomo mleko, jakas przekaska, owoce :-)
A jak zje zupe to potem np robię mu cos z drugiego dania dla odmiany .
Chyba ze zje zupe i przychodzi ze chce jak my jemy to tez daje i je:)
Nauczył się jesc widelcem:)
Moja mama jak przyjedzie to co chwile cos by mu dawala do jedzenia xd
 
Ostatnia edycja:
Do góry