reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

Hejka. Ja również skorzystałam z wyprzedaży w smaku i kupiłam filipowi kurtkę narciarską. On nosi teraz 110, rzadko 116 i wzięłam 122. Sięga mu sporo za tyłek więc myślę że na przyszły rok też da radę A w tym jeszcze się przyda jak pojedziemy do Karpacza.

Jemu to nawet buty w ccc na przyszły rok zimowe już kupiłam z wyprzedaży [emoji16][emoji16]

Dla Amelki nie kupiłam kombinezonu to sama nie byłam pewna jaki wziąć rozmiar.

A u małej prawdopodobnie objawiła się alergia na mleko. Tak podejrzewamy z pediatra i narazie powrocilismy do bebiko...

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Co do powrotu do pracy to ja pracuje od sierpnia A jeszcze się czasem nie ogarniam. Nie mogę wyrobić z obiadem i sprzataniem [emoji31]

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A tu mycha w naszym domku (Nie patrzcie na stylizacje- to taka budowlana [emoji23][emoji23])
20180128_120025.jpg


Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 20180128_120025.jpg
    20180128_120025.jpg
    76,2 KB · Wyświetleń: 250
Viola, u mnie przez dlugi dojazd z pracy wracam do domu i z Michalem ogarniamy wszystko po kolei - obiady, obiad na jutro, czasem zupa dla Ady, mleko dla Ady, kolacja dla dzieciakow, kapiele dzieciakow, szkolne sprawy Radka i czas sie klasc. Ja w tygodniu zyje tylko w pracy, bo w domu zapierdziel :-) ale pamietam, ze przy samym Radku bylo duzo lżej


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Moje zakupy pepcowe dziś [emoji23][emoji23][emoji23] rajstop Amelka ma zapas na rok [emoji16][emoji16] wszystkie rzeczy przecenione przez pol jeszcze. I zapłaciłam 53zl
20180131_154003.jpg


Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 20180131_154003.jpg
    20180131_154003.jpg
    111 KB · Wyświetleń: 321
reklama
Ja się nie udzielam,bo normalnie jestem złamana.
Magda kaszle już 4 tyg i nic nie pomaga tzn. Inhalacje miała z soli i claritine alergy. W dodatku od czwartku miała biegunkę , w sobotę już pojawiły się nitki krwi. Lekarz powiedział ,że to alergiczne bo ma na buzi krostki. Ona je ma i ma już kupe czasu i jak była na diecie i jak stosowalam steryd. W poniedziałek jakby lepiej, wczoraj jedna kupa, dziś zjadła ogórka świeżego i znów 3 kupy i ostatnia z nitkami krwi. Nie mam pojęcia co się dzieje. Najchętniej to bym się odstrzeliła.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry