reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wstyd i hańba-prośba moja o pomoc

reklama
Jaka kwota jest Ci potrzebna? Może udałoby się w jakims SKOKU pożyczę wziąść, debet, pożyczyć od znajomych? A telefon spróbuj do komisu jakiegos zanieść bądź do lombardu i zapytaj ile moglabys za niego dostać. Może masz jakies stare nieużywane sprzęty/ biżuterię, która też ew. w lombardzie by można było zastawić?
 
a może zaoferuj swoja pomoc w sprzątaniu, mycie okien czy klatki? nie wiem co jeszcze, może jakieś ogłoszenie w blokach powieś, jakaś starsza Pani czy Pan na pewno się znajdzie do umycia okien. Ja sobie tak dorabiam do nędznej pensji :)
 
nie dam rady zarabiac bo siedze sama z dzieckiem:(teraz dopiero bede scigac z byłego zeby dawał alimenty/.BEATA26,szczecinek jest duży?? ,mam taka tak znajomą z obozu którą juz kilka lat szukam .
 
szczepionka kosztuje jakies 300zł pozyczyłam od kuzynki 120 zl i swoje mam 100.miałam spacerówke malemu brac i juz du'' ze spacerówką bo szczepionka wazniejsza/
 
Jesli jestes w tak trudnej sytuacji idz do pediatry wez zaswiadczenie ze dziecko potrzebuje tej szczepionki , potem wez z apteki karteczke z nazwa i kwota jaka musisz zaplacic za szczepionke idz do opieki spolecznej dadza ci zasilek celowy specjalny .. albo dostaniesz cala kwote albo dofinansowanie do niej
 
nie dam rady zarabiac bo siedze sama z dzieckiem:(teraz dopiero bede scigac z byłego zeby dawał alimenty/.BEATA26,szczecinek jest duży?? ,mam taka tak znajomą z obozu którą juz kilka lat szukam .

Pysia ja chodzę do pewnych babć myć okna czy odkurzać albo zakupy robić z Julką, one są samotne, nikogo nie mają są szczęśliwe, że jest u takiej jakieś małe dziecko.

A Szczecinek jest średniej wielkości, 40tys. Napisz na priv kogo szukasz może znam :)
 
reklama
TYle ze pediatra nie wypisze bo szczepionka jest nieobowiążkowa.tak jak mi powiedziała kto ma kase ten niech szczepi.pare miesiecy temu miałam.próbuje telefon sprzedać za grosze jak sie nie da zaniose do komisu. były nie wysle kasy bo od lutego wysyła.Ciagle kłamie,wymiguje sie,mówi ze za tydzień,ze w nastepnym tygodniu i tak w kółko.jak powiedziałam zeby wysłał przez bank powiedział ze nie wysle bo nie umie przez bank ,ze wysle przez poczte ale pracuje od rana do nocy wiec nie ma czasu.


musze sprawdzić nazwisko tej dizewczyny bo teraz mi wypadło z głowy.Ona nazywa sie kamila ma 20pare lat moze 25 26 lat i jezdziła zawsze na obozy zeglarskie albo jakies takie
 
Do góry