reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wszystko dla domu

reklama
My będziemy mieć keramag, vielleroy bosh i koło (wanna) :-)
Co do kolorów, to wybierz tą która bardziej ci się podoba, w sklepach też jest inne oświetlenie i w domu przy innych kafelkach będzie wyglądać jeszcze inaczej. I dlageo my zdecydowaliśmy się na połączenie trzech firm bo rzeczy nie będą obok siebie wiec różnicy w odcienach nie będzie widać. Zresztą niestety wystarczy, że będą robione w innym czasie, przez inne fabryki i już mogą być różnice w odcienach.
To jest zresztą bardzo wazne jak kupuje się kafelki - żeby były z jednej serii. My tego nie przypilnowalismy i kafle do garażu sa z 3 różnych serii i czasami baaardzo się różniły :baffled:
 
Agata no włąsnie u mnie raczej wszystko bedzie obok siebie,lub w niedalekiej odległości tak wiec kolorek wazny
.A co do płyteczek to mam nauczke z poprzedniej łazienki.że musza byc z jednej serii i jednego pakowacza.Nas gosć co sprzedawał uswiadomił
Tak sobie czytam i oglądam ,podpatruje na różnych forach i chyba sie do tego cersanitu skłaniam, (cenowo nie najdroższe a do tego podoba mi sie) a wanna to jeszcze nie zdecydowana jestem.Wogóle to ja jakos ,do takich spraw bardzo wybredna,musze miec na lux.inni tak do tego nie podchodza.
Kupuja coś co im sie podoba i basta ,a ja to biore wszystkie za i przeciw
i z tym mi niedobrze.Sama jestem na siebie zła.
Gaga a ja jakos tak "koła" wogóle pod uwage nie wziełam..:baffled:Jeszcze troszke pooglądam.Ale dzieki dziewuszki:-)
 
Bibi - ja miesiąc wybierałam agd, zlew ponad tydzień, tyle samo baterię:sorry2:, ceramika poszła akurat szybko bo z keramagu bardzo mi się podobały wc, wanny wybrali za nas architekci i umywalki też.
My armaturę i całą ceramike kupowliśmy tutaj:
www.aquaarte.pl
Można i warto popatrzeć co mają no i ceny są bardzo niskie :tak:

Mozna powiedzieć że jeden pokój jest skończony, no prawie bo jest bez mebli i jeszcze jedno przekłucie na światła ;-)
 
No to teraz zaczynam na powaznie brac pod uwage to koło:tak:
w szczególności przypasiła mi ta anty-goofniana powłoka:-DPierwszy raz o czymś takim słysze:-)Ale mnie rozbawiało
po niedzieli ruszam na sklepy:tak: bo ja nic nie kupie dopuki nie dotkne i nie pooglądam.
Oj agata zazdroszcze tych architektów ,ja musze sama z meżowym wszystko zaaranżowac.Mam nadzieję ze efekt koncowy bedzie taki jak zamierzony.
 
Bibi architekci są może ok, ale nasi mieli dość drogie pomysły:baffled:, często można umówic się na projekt małego pomieszczenia za niedużą kasę :tak::tak:
 
no to jeszcze raz specjalnie dla Justyny aktualna wersja kuchni ;-)
vqpag2.jpg

295wn5l.jpg

e7hyly.jpg

w7lezo.jpg

Mailen dzieki :-D super kolorek frontów !! i ten porządek :szok: uuuu ze wstydu sie spale i mojej nie pokarze :zawstydzona/y: ale kiedys tez tak miałam tzn dzień po montazu :rofl2:
 
reklama
Do góry