reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko dla maleństwa

Tunia z nieba mi spadasz bo własnie miałam poruszyc temat karuzel :) Moi rodzice chcą kupić Krzysiowi karuzelę pod choinkę tylko nie wiem jaką wybrać. Daj koniecznie znac jak wam przyjdzie czy jesteście zadowoleni z zakupu :)
 
reklama
Wiolcia ja się wtrącę i napisze, że jestem bardzo zadowolona z Fischer Price Rainforest (dziś Madzi nawet puściłam). Jedyny mankament to moim zdaniem mocowanie, ale najbardziej podobają mi sie w niej dźwięki natury.
 
a ja wózek z gondola i spacerówką mam zapakowany w folię i schowany w piwnicy, w mieszkaniu zostawiliśmy nosidełko, bo wkrótce się przyda,

Elena to jak Ci wszystko leci w tym pokoju to już chyba czas na porządki, bo już tuż tuż i dzidziuś będzie:-D

Oj, to prawda. W sumie wszystko jest już. Nawet ostatnio zakupiłam dodatkowe przescieradełko. Jeszcze tylko fotelik, ale to juz mojego ojca naciągniemy, bo dzidzius nie dostał jeszcze od niego żadnego prezentu, tzn. tylko prześcieradełko, które kupiłam w listopadzie, wiec jutro, pojutrze jedziemy kupić fotelik.
Trzeba juz urządzić pokoik bo będą komedie, hehe jak pójdę rodzić na dniach, a przemeblowania ogromne sie szykują. :tak:
 
tunia fajna ta karuzelka;) mąż ma gust;)

wiolcia dokładnie bierz nalepszą i wypasioną;)

elena, u nas tak samo, przemeblowania się szykują, bo jak teraz stoi malego łóżeczko w naszej sypialni to nie ma się tam jak ruszyc, trzeba wynieśc nasze meble do innego pokoju, a przynieśc do sypialni komódkę z dziecięcymi rzeczami
 
reklama
mnie juz tylko zostal do kupienia spirytus i nozyczki do paznokcie, bo jedne juz kupilam i gdzies sie zapodzialy ... na ciuszki nawet nie patrze, bo wydaje mi sie ze mam za duzo. najwyzej bede potem dokupywac :)
 
Do góry