reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko dla mamusiek ;) czyli co warto zrobić lub kupić by ciąża była przyjemnością

nixie same ochy i achy :)

Co do rozstępów to raczej ma się skłonności albo nie, jak z hemoroidami! Lepiej smarować skórę, czymkolwiek, żeby nawilżona i elastyczna była, ale to nie gwarantuje sukcesu w 100%
Ja całą ciąże się smarowałam i nie mam żadnych zmian, ale koleżanka tak samo postępowała i niestety ma sporo rozstępów a przytyła mniej ode mnie...

Pryszcze też nie zależą od dbania o cerę! To sprawa hormonów.
 
reklama
tak tak ale przy pryszczach to chyba sie pilingu nie powinno robić..
dlatego dopiero teraz sobie pozwalam jak już buzia wyleczona..tzn samo przeszło.
Pewnie przez hormony tak jak mówisz.
W pierwszych miesiącach zawsze hormony szaleja.
 
hallo hallo dziewczynki bo temat umiera śmiercią naturalną, ja dziś zdałam sobie sprawę, że ostatanio poza ciuszkami dla amelii i dzieciątka to...nie mam nic dla siebie :O czy wy już coś powoli kupujecie z ubrań dla siebie? ja poza dresami i kilkoma luźniejszymi tunikami mam niewiele, mysli nad jakimis swetrami, nawet na all ogladalam ostatanio...ale cos nie moge sie przełamać...

a jak wasze zakupy w tym kierunku teraz idą?
 
ja sie własnie zasanawiam teraz jak te ciuchy kupowac, bo juz mam problem teraz, czy jak kupie to za chwile nie bedzie za male, lubie wygodne i praktyczne rzeczy, na ogol takie ktore nie naleza do najtanszych bo dbam bardzo o ubranie i mam je do uzytku na kilka sezonów, praktykuje to od wielu lat, ale teraz troche sie to zmienilo no ze wzgledu na dzieciątko, przy czym nawet na te kilka miesiecy chcialabym miec dobre ciuchy jakosciowo ale zeby mi posluzyly na calą ciąże...nie wiem czy tak sie da, poki co wydatkiem dla mnie ostatanio byly biustonosze, tez od kilku dobrych lat tylko freya noszę a teraz w zwiazku z tymi skokami biustu wydalam troszke na kilka biustonoszy...

nie chce zebyście sobie pomyslaly ze jestem jakąś snobką co tylko w firmówkach lata i nic innego nie założy, ale jak wiecie cieżko czasami z przyzwyczajeniami wygrac :) :) :) rozglądam się też trochę po sklepach z odzieżą używaną, ale nie ukrywajmy, nie ma tam zbyt wielu ubrań dla ciężarówek, raczej w rozmiarze 52 a coś czuje, że choćbym sie spinała to nie dam rady dojść do takiej liczby na metce :)
 
Poziomkowa, każdy ubiera się tak na ile go stać. Ja najchętniej poluję na przeceny:-) Mam świetne sztruksy ciążowe, których cena była prawie 60e, a ja je kupiłam na wyprzedaży za 14e:-) A nosi się je super, bardzo wygodne. Lecę do Pl we wrześniu, to na allegro jakieś sweterki ciążowe sobie może kupię.
 
Poziomkowa, każdy ubiera się tak na ile go stać. Ja najchętniej poluję na przeceny:-) Mam świetne sztruksy ciążowe, których cena była prawie 60e, a ja je kupiłam na wyprzedaży za 14e:-) A nosi się je super, bardzo wygodne. Lecę do Pl we wrześniu, to na allegro jakieś sweterki ciążowe sobie może kupię.


masz racje jeżynka, ja też poluję na przeceny, choć czasami sie doczekać nie mogę i kupuję...:p oglądałam własnie allegro i dziewczyny sprzedają paczki całe ciuszków ciążowych, musze sie jutro przespacerować i pomierzyć w sklepie, co mi może odpowiadać i może uda się coś fajnego dorwać :)

ps. znalazłam genialną wyprawkę dla chłopca, też na all i w zasadzie za bezcen, z trudem się opanowałam :p tym bardziej, że u nas nie ma na stówe pewnosci, że chłopak ( ja jeszcze jakoś sobie tak myślę, że może zrobi nam psikusa malenstwo:p) :)

swoją drogą jeżynko gratuluje synka :)
 
Ja podobnie jak Wy również poluję na przeceny. W ubraniach większych zaczęłam już chodzić jakiś czas temu. Najpierw zakupiłam sobie kilka rzeczy po prostu większych rozmiarowo, bo wiadomo jest lato i można sobie na to pozwolić. Kupiłam na all lniane białe spodenki z guma w pasie i 2 tuniki oraz bojówki także z gumą w pasie. Trochę rzeczy dostałam od kuzynek n( świeżo upieczonych mam ) więc na razie mam spokój. Ale mnie brzuszek rośnie w dość szybkim tempie, więc zakup jesienno-zimowy mnie nie ominie. Już teraz jak ubieram coś cieplejszego w chłodniejsze dni to nasapię się jak smok a co dopiero będzie później ;p Bieliznę muszę znowu dokupić, bo aktualna już mnie ciśnie....ehhh :D

Bużka
 
No ja bieliznę, tzn. majteczki już dokupiłam bo niektóre już za ciasne były. Biustonoszu nie kupowałam, bo u mnie póki co skok z B na C:-p Szaleństwa więc nie ma:-p
 
Ja jak na razie sprawilam sobie jeansy ciazowe.Nie moglam sie im oprzec a kupilam je bedac w 6 tygodniu jak tylko dowiedzialam sie o ciazy.

Ale musz jeszcze poczekac gdyz chodze jeszcze wciaz w swoich normalnych ciuszkach.

Na wyprzedazach letnich kupilam jeszcze letnie spodnie, sukienke i kilka topow odcinanych pod biustem....gdyz pod koniec wrzesnia wybieramy sie na dlugo oczekiwane wakacje. Tylko nikt z nas nie przewidzial ze poleci z nami dodatkowy pasazer.
 
reklama
Ja też się niedługo wybiorę na zakupy bo dżiny jak noszę to z rozpiętym guzikiem;p Tylko nie mogę coś się zebrać poza tym chyba wole poczekać na jesienną kolekcję bo na lato to już mi nic raczej się nie przyda - bo pogoda to już prawie u mnie jesienna;/
 
Do góry