reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

no ja właśnie myślałam, że to przez raczkowanie Kuba nie ma zamiaru ruszyć sam na długie dystanse, bo po co ma się męczyć jak w to samo miejsce dojdzie raczkując lub na czworakach a u celu wstanie nawet bez podtrzymywania się, po schodach tez umie wejść na czworakach albo trzymany za ręce, dobra może przestane się w końcu nakręcać, że coś jest nie tak, bo nie chodzi i poczekam aż sam się zdecyduje ;-)
 
reklama
dziewczyny, Gosia raczkowała, wszędzie się na czworakach dostała a jednak do pionu i chodzenia ją ciągnęło i zaczęła chodzi gdy miała 10-10,5 msc;
 
Magdalenka to tak samo u mnie Zoska raczkowała z prędkością światła, a chodzić zaczeła jak skończyła 10 m-cy, chyba to nie o to chodzi. Po prostu są dzieci które potrzebują więcej czasu i tyle. Zoska jest odważna nie boi się i chyba w tym tkwi problem. Mojej kolezanki synek pod koniec stycznia skończył rok i też nie chodzi chociaż przy meblach za rękę chodzi dosyc sprawnie, myslę ze gdyby się odważył puścić to bez probnlemu by chodził, ale odwagi mu brak

Dziewczyny jaki nr bucików kupujecie swoim córeczkom, bo ja Zośce trzewczki kupiłam 20, teraz przyszły te balerinki z allegro tj angielska rozmiarówka 4 i długość wkładki 13,5, ale jednak sa sporo za duże (tak z 1,5 cm)
 
Mojej koleżanki córka zaczeła sama chodzic jak miała dobre 1.5 roku, a tak za rączkę ładnie chodziła.

Ło ja mojemu kupuje już 22 rozmiarów butów jak i bamboszów i trzewików :-)
 
Gosia po domu w butkach z befado ma 20, ale jak kupowaliśmy teraz adidaski to wzięłam 21 i były za małe - więc ma 22

dziewczyny jakbyście trafiły gdzieś na jakąś aukcję z krótkimi portkami dla dziewczynki rozmiar 86 to dajcie mi linka, bo mała żadnych krótkich portków nie ma a w lumpkach nic nie widzę, ..... albo jakieś legginsy czy cosik podobnego :-):-)

edit: myslałam, że na zakupowym pisze, sorry za off-topic ;-)
 
Ostatnia edycja:
Gosia po domu w butkach z befado ma 20, ale jak kupowaliśmy teraz adidaski to wzięłam 21 i były za małe - więc ma 22

dziewczyny jakbyście trafiły gdzieś na jakąś aukcję z krótkimi portkami dla dziewczynki rozmiar 86 to dajcie mi linka, bo mała żadnych krótkich portków nie ma a w lumpkach nic nie widzę, ..... albo jakieś legginsy czy cosik podobnego :-):-)
magdalenka nie wiem czy w Siedlcach jest H&M ale wczoraj widziałam śliczne leginsy po 9.90zł (zółte, białe różowe i niebieskie) z boku przy nogawce miały kokardki.
dokładnie takie *H&M* _ LEGINSY __ KOKARDKA __ żółte ___ 74 (963270841) - Aukcje internetowe Allegro, a tak na marginesie ładnie sobie zarabiają...

Jak coś to mogę ci kupić:tak:
 
Ivaz, przyznam Ci się, że ja też nie wiem czy jest H&M. Ale serio nie było by problemu żebyś mi kupiła? Bo cena atrakcyjna, a leginsy na pewno się przydadzą. Bo bym się skusiła na wszystkie kolory prócz różowego :)
 
Jak zachowuja sie wasze dzieci po wysadzeniu z wozka podczas chodzenia?
Julita mnie zadziwia-gada non-stop,na wszystko pokazuje paluszkiem i gada po swojemu lub ja jej mowie co jest co,zaczepia dzieci,nawet sie do nich...przytula i to w tak znaczacy sposob ze dziewczynka mala mowila do mamy "mamo ona sie do mnie przytula",do doroslych ma wieksza doze nieufnosci,chociaz czesc podaje...piszczy na widok pieskow,prawi jakies moraly po chinsku wygrazajac paluszkiem,cuda wianki!Dolatuje do wozka i go pcha idac za nim,a spowrotem do wozka nie daje sie wsadzic,bo sie drze.Jak tak dalej pojdzie to kupie trzeci wozek -wazacy 5kg bo -widze ze bede musiala go niesc pod pacha.Siedzac w wozku raczej milczy,piszczy tylko na widok psow ale wysadzona ciagle nawila i prawi jakies moraly.
 
reklama
Sara u mnie jest dokładnie to samo, psy, gołębie, dzieciaki sa na pierwszym planie w wózku to ona za bardzo nie chce jeździć, dojeżdzamy do miejsca celowego (czyli plac zabaw) i biega. Podchodzi do dzieci, zaczepia je, głaszcze psy, gania gołębie, Koło nas plac zabaw jest duzy ogrodzony, jest dużo ławek, stawiam wózek koło ławki i ganiam za nią, babcia robi podobnie

magdalenko nie ma problemu jutro ci kupię trzy pary na 86 cm białe niebieskie i zółte tak? (tych w kwiatki nie widziałam)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry