reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

Wiecie co, zaczęłam zgłębiać temat niedosłuchu no i dziś robilismy tadkowi takie mini testy - i kurde, ja nie wiem, jak mu wyszedł ten niedosłuch, kiedy on nawet najcichszy szept słyszy. Muszę się porządnie przygotować do wizyty u foniatry, żeby wyjaśnić swoje wątpliwości, bo wg mnie taki niedosłuch jaki mu wyszedł powinien być wykrywalny przez nas, a my naprawdę nie możemy go złapać na jakimś niesłyszeniu.
 
reklama
Majka jest chora, chyba pierwszy raz tak na serio, była ostatni tydzień u teściowej kurde i zła jestem jak nie wiem:wściekła/y: mogę sie założyć że to z przegrzewania, ona ją ubiera jak na Sybir, nie może baba zrozumieć że dziecko przyzwyczajone do chłodniejszych temp i ją załatwiła... ma katar i b.brzydko kaszle, chyba to zapalenie oskrzeli, narazie daję jej stodal 3xdziennie i smaruje pulmexem a w poniedziałek wizyta u alergologa ciekawe jak ja ją pokaże taka zasmarkana, a czekmay na wizyte pół roku więc musimy iść... póki co siedzimy w domu
 
Majka jest chora, chyba pierwszy raz tak na serio, była ostatni tydzień u teściowej kurde i zła jestem jak nie wiem:wściekła/y: mogę sie założyć że to z przegrzewania, ona ją ubiera jak na Sybir, nie może baba zrozumieć że dziecko przyzwyczajone do chłodniejszych temp i ją załatwiła... ma katar i b.brzydko kaszle, chyba to zapalenie oskrzeli, narazie daję jej stodal 3xdziennie i smaruje pulmexem a w poniedziałek wizyta u alergologa ciekawe jak ja ją pokaże taka zasmarkana, a czekmay na wizyte pół roku więc musimy iść... póki co siedzimy w domu


może daj malutkiej na wzmocnienie albo cebion albo juwit (odpowiednik cebionu, ale tańszy) 3 x po 10 kropelek, to witaminka c
biedne dzieciaczki jak chorują :(
 
Gosia wiem coś na temat przegrzewania, bo moi dziadkowie tacy sami są, na dworze 12 stopni, a zaraz się czepiają, że kurtka za cienka, że rajstopek nie ma, że rękawiczki trzeba, ;[ to już wiem dlaczego ja całe dzieciństwo chora byłam, jak mnie tak ubierali ;]
 
Zdrówka dla chorowitek:-)

u nas było podobnie z przegrzewaniem bo tesciowa zmarzluch i ona we wrzesniu juz by Nadie w zimowa kurtke ubrala wiec teraz codziennie wieczorem szykuje Nadii ubrania na nastepny dzien i tesciowa ma ja ubrac w to co przyszykuje czy jej sie to podoba czy nie:sorry2: wiadomo ze jak małą sie ubrudzi to zmienia body czy bluzeczki ale spodnie, bluzy czy kurtke albo czapke ta co przyszykuje. Rano ide do pracy wiec wiem mniej wiecej jaka pogoda jak uwazam ze zle przyszykowalam to dzwonie i mowie co ma zalozyc albo zamienic. I tym sposobem mam spokój:-)
 
Moja teściowa też panikara i wiecznie tylko "czemu dziecko rajstop nie ma - jak nie masz to ci przyniosę.
Bo dziś ciepło jest i nie trzeba - a w co ja ją będę w zimę ubierała w 3 pary spodni ..... to i tak zawsze niezadowoleni z odpowiedzi.
Czasem jest tak zimno, że trzeba założyć rajstopki a ostatnie kilka dni było takie cieplutkie, że te rajstopy biegającemu dziecku to nie wiem po co - chyba, żeby się zgrzało, owiało i rozchorowało się.
 
A u nas wyjaśniła się sprawa gorączki...przez przypadek zajrzałam Młodemu w buzię a tam niespodzianka-górna lewa piątka!!! myślicie, że temperatura 38,4 może być spowodowana wychodzącym ząbkiem???
 
Kto pobije Gosię??

W pieluszce, body i rajstopach waży 14,4kg
Mierzy 87 cm - Choć mi się wydaje, że babeczka źle zmierzyła bo ubranka 86 to już dawno za małe. Jak ja ją mierzyłam wyszło mi 90 cm ;-)

Kitki czy Nadia stanie w "szranki" z Gosią :-p:-p
 
reklama
Do góry