reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

Juli nadal chora,tzn ma stan podgoraczkowy.Zobaczymy co weekend przyniesie.

Mnie po fryzjerze tz zawialo wiec chyba jeszcze bardziej sie rozloze:eek:
 
reklama
magdalenka-rewelacja z tym halo halo!:tak:
Isku-jak filip chodzi od mebla do mebla to juz blisko jak pojdzie na otwartej przestrzeni (np srodek pokoju):tak:
Jadzka,Oli.p-zdolne wasze dzieciaki!
Julita z tym piciem z kubka jest niewyjeta:-DDzios ja uczylam bo pic ze zwykleg kubka umie ale mam na mysli ze nie trzyma go sobie sama bo ten leniwiec jak tylko zblizam sie z kubkiem to otwiera buzie:-DOna wie ze go jej podstawie do buzi,musze to zmienic:rofl2:
 
Martynka dzisiaj 72cm i 8870 a w koło słyszę ze ona ma takie fałdki i jest pulasiasta a nawet 9 kg nie waży
a na zdjeciach Martynka wyglada na sporo ciezsza;-)

No to nie wiem jak to mozliwe ze moj Szym tak nadrobil z waga....
Pisalam pare dni wczesniej ze 28stycz.wazyl 9225g w bodach i pampku(pampek suchy) no to nago bedzie mial jakies 9kg.
jak na niego to sporo ;-)

Zu drobinka-taki maly okruszek;-)
 
Moj Szym to nawet pilota przyklada do ucha i biega tak po domu i cos gada po swojemu.
Czasami slysze mama,tata,baba,błabła,brabra,diii(daj) dziiie(gdzie) jak sie go pytam gdzie jest ....tata albo cos tam to on pokazuje i mowi dziiiie.
Lapie sie za glowe i tak fajnie nia rusza jak sie zapytam jakie Szymon ma problemy.
Pokazuje jaki jest duzy,brawo bije,tanczy (to chyba musze wam nagrac) polewme z niego mamy straszna:-D:-D:-D.
Lata czasami z pchaczem albo samochodzikiem i wola buuuuu,buuuuum.
Jak zrobi kupe w pampka to ja go klepie po pupie i mowie ze Szymon zrobil be,a on to powtarza i mi ucieka.
Zawsze jak zrobi kupe to mi zwiewa , a dzis sam podszedl i powiedzial be.
Daje czesc raczka i przybija piatkie.
tak fajnie sapie jak sie z czegos cieszy albo jak zobaczy cos nowego.
Chyba jeszcze cos by sie znalazlo ale nie pamietam.
Aha podstawia sobie jakas zabawke i wchodzi na fotel,podsuwa sobie tez kolo stolu i wszystko z niego bierze......
 
ewelina super ten twój mały. Bobasy to w ogóle potrafią rozwalić na łopatki.
Sebek piloty uwielbia a zwłaszcza u babci bo tam ma bardziej do nich dostęp ja mu tak nie daje i udaje że zmienia kanał jak mu się uda to Seweryn się denerwuje bo u babci to on przeważnie bajki ogląda. A już tak się nauczył na której poduszce go usypiam (ale tylko w dzień) i nieraz daje poduszke i głową kiwa na boki żebym go lulała
Dzieciaki to są udane
 
Ooo zapomnialam o jeszcze jednym.
Szym umie wysylac sms-y:-D:-D:-D:szok::szok::szok::-p
Mialam zapisany w kopiach roboczych sms o tresci "Zamknij drzwi" mial byc wyslany do mojego m ale sam zamknal wiec go nie wslalam tylko sie zapisal.
Kiedys rano tak mi sie nie chcialo wstawac i dalam Szymkowi tele.i wlaczylam muzyke i on siedzial z nim w lozeczku i sie bawil.
Pozniej jak wstalam to za jakies 5min moj m mi pisze sms-a jakie drzwi mam zamknac?
A ja w szoku,mysle sobie o co mu chodzi?
Przeciez ja o nic go nie prosilam.
Wiec pisze o co mu chodzio a ten dzwoni i mowi ze takiego sma-a mu wyslalam.
Nie wierzylam ale pozniej jak wrocil do domu to pokazal mi tele.:laugh2::laugh2::laugh2:.
Mam samsunga dotykowego dlatego tak latwo mozna cos zrobic.
Spryciaz sam muzyke wlacza i zmienia.....
 
taaa smsy :) Kacper to co sie dorwie do telefonu to wysyła smsy, zazwyczaj puste do mojego męża :) choć raz mu sie udało wpisac samodzielnie nr (dokładnie 6 cyfrowy :)) i treść sms: PPR i jakies cyferki jeszcze, nie wiedziałabym o tym gdyby nie raport doręczenia. Ale są ancymonki, Kacper też ucieka z kupą, najchętniej wtedy jak mu ściągnę już pampersa (przewijamy sie na podłodze)
 
reklama
Do góry