reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

Ja też się bałam przejścia nocnego z cyca na butlę - mały miał cyca od razu a na butlę trzeba czekać aż woda w czajniku się zagotuje, myślałam ze on się zapłacze, ale że mamy strasznie głośny czajnik to szybko załapał że ten szum to oznacza papu i już nawet nie ryczał jak go słyszał :-) a teraz już w nocy nie daję mu jeść więc też mam problem z głowy :-p
 
reklama
Ja też mam już dość karmię małego tylko w nocy albo i nie bo częściej dostaje butle ale mnie już brodawki bolą jak Mikołaj ciągnie i jest to dla mnie duży dyskomfort a jeszcze jak ugryzie to mam maksa.Ja miałam taki plan że do roku i odstawiamy i myślę że dam rade i ja i on ,odzyskam wolność hihihi:-DNikusia karmiłam 10 msc przecież wszystko co maluchy miały od nas dostać to dostały wspaniale że mogłyśmy w ogóle karmić .
 
O kurcze nawet nie wiedziałam że cos takiego jest jak zarastanie a jeże li chodzi o stulejke to mój Mikołaj właśnie ma normalnie dziewczyny mam stracha jesteśmy pod opieką urologa dziecięcego ale mały ma jeż tzw blizny i mocno zarośnięty i niby mam go w ogóle nie ruszać bo do puki sika normalnie to jest ok a jeżeli zacznie się robić najpierw balonik że siusiu zbiera się pod skórką a dopiero potem wylatuje to wtedy czeka go operacja.
Najgorsze jest to że wydaje mi się że coś takiego mu się robi ale wiecie ciężko jest go przyłapać na sikaniu i nie widzę .
Syn mojej kuzynki miał w tamtym tygodniu operacje na peniska właśnie z tego powodu w pełnej narkozie trwała ona godzinę ma mnóstwo szwów w środku i na zewnątrz a ma już 5lat i też miał już blizny to mojego to chyba nie ominie mam pierta i czeka go jeszcze jakiś zabieg za kilka lat a w wypisie mu napisali że miał plastykę robioną mam pietra zdrowia dla maluszków.
 
Ha ha od razu widać jakie seriale mamusie ogladają :-D:-D:-Dmoja tez tańczy i uwielbia Majkę(muzykę)Brzyduli fankami byłyśmy obie :-)

Edis wszystko możliwe ze na zabi a może na ostrym słoneczku byłyscie??
 
U nas to Ada tańczy do wszystkiego: Mody na sukces, Klanu, Pierwsze miłości, do dźwięku pralki, zmywarki i jak ja śpiewam :-)
 
reklama
Do góry