reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

u nas juz naszczescie prawie po chorobie!byla to trzydniowka, tylko poten przyplatalo sie cos jeszcze. przetrwalismy, ale bylo nieciekawie. temperatura ciagle spadala, miala juz 35,1 stop. lekarz powiedzial, ze jak dojdzie do 35 to zeby od razu jechac do szpitala i tam cos dostanie na jej podniesienie. na szczescie obeszlo sie bez tego! dzis juz wrocilo w koncu moje dziecko:)) bawi sie i smieje, pozostal tylko kaszel i katarek. wlasnie przed chwila wrocilysmy od lekarza i oskrzela, plucka i uszka sa czyste! ufff, mam nadzieje, ze juz bedzie tylko lepiej! no i chwalimy sie kolejnym zabkiem – dzis mama wypatrzyla gorna dwojke:))
 
reklama
Nie ma czego zazdrościć dziewczyny - wasze przykłady, że dzieci chcą ssać tylko nas przyprawiają o wyrzuty sumienia i wpędzają w poczucie winy - bo może coś zrobiłam nie tak czemu moje dziecko nie zachwouje się takjak inne...

zdecydowanie się z tym zgadzam:-(

faktycznie jest tak że teskni się za tym czego nie ma:-(

My już oficjalnie zakończyliśmy karmienie- praktycznie od wczoraj.... Dziś już wcale karmienia nie było.. Wczoraj po połowie jednoego cyca zrezygnował i już nie chciał..
Ale ważne ze rok był:-):-):-)
 
Okazało się że u Marysi to też była trzydniówka ,jak gorączka zaczęła jej spadać to dostała wysypkę,strasznie mocną.Dopiero teraz po widzę że chyba ma troszke mniej.
 
iWONA 3 DNIÓWKI SĄ PASKUDNE MI NIKO Z RĄK NIE SCHODZIŁ TERAZ ABY NABRAŁA SIŁ ZDRÓWECZKA ŻYCZĘ.
A jeżeli chodzi o agymentin to chłopaki moje teraz też mieli ten antybiotyk i oczywiście mały odparzony bo po nim ma się mocne siusiu i su=ię można odpażyć polecam clotrimazol np z firmy ziaja tylko 3 zł lub termentiol około 6 zł i brudzi bo jest brązowy . Ale osobiście od pierwszego razu jak mały się odpażył to używam clotrimazol.
 
Kasiulka no właśnie , Marysia cały dzień chciała być u mnie na rękach,strasznie marudna była.Przy innych chorobach aż tak nie jest.Martwi mnie trochę ta wysypkabo dalej jest, może tylko trochę zbladła.
 
... chociaz jakos teraz nie umiem sobie wyobrazic zeby mnie Majka odrzucila sama, jakbym teraz chciala skonczyc karmic to musialabym chyba sobie cycki odciac bo inaczej młoda nie odpusci:-p
ja mam podobnie - w tygodniu po pracy Jula od razu cyca się domaga, a dzisiaj to nawet obiadu nie chciała, tylko cyc i cyc... także kiepsko widzę odstawianie... z drugiej strony wygodnie mi jest karmić, ze względu na 7 godzin pracy... poza tym przy cycu Jula jeszcze taka malutka jest, chociaż nóżki już na kanapie leżą ;-)
 
Jula jest ekspertem od raczkowania ;-) zapiernicza jak mały motorek, ostatnio nawet tak śmiesznie boczkiem chodzi jak krab - ale do chodzenia na 2 to jeszcze troszkę, dzisiaj nawet ładnie za 1 rączkę chodziła :tak:
od paru dni mówi ładnie MAMA - dotychczas jak mówiłam "powiedz tata" mówiła TATA, powiedz mama - TATA ;-) a teraz jej się odmieniło i mówi to, o co poproszę :-) jak to cudnie brzmi MA-MA :tak:
 
A moja ostatnio w dzień je dwa razy oczywiscie domaga sie strasznie idzie taka bieda,ciągnie za sobą podusię rogala i woła mama bi,mama bi z takim żalem i smutkiem że szok nie no my chyba nigdy nie odstawimy cyca :baffled:
 
reklama
Zuzka też raczkuje i świetnie chodzi na kolankach:sorry2:zapeiernicza tak, że szok:-D ale na raczkach ucieka itd raczkowanie to podstawa.
u mnie odwrotnie niż u Oli - wszystko było mama. powiedz tata: MAMA:-D aż m był trochę rozczarowany - tzn było mama i baba:-p a teraz tata, mama, nie ma, dzidzia, dziadzia i wszelkie inne zbitki sylabowe:-D jest też buła od dwóch miesięcy. a ostatnio nawet wychodzą jej całe zbitki: nie ma mama i nawet buła da baba:-D:-D:-D
 
Do góry