reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

Kuba wchodzi na kanapę, na moje łóżko i biega po nich jak po podłodze, nie mam już siły zamykam drzwi, ściągam, tłumaczę i nic, kiedyś tylko wchodził i schodził, a odkąd zaczął porządnie chodzić biega i próbuje skakać, wyciągnęłam mu szczebelki w łóżeczku żeby tam właził, ale się nie mieści za bardzo między szczeblami ;|
 
reklama
Ada też już wchodzi na kanapę. Przyłapałam ją ostatnio na tym, tak coś cicho się w pokoju zrobiło podczas gdy ja przygotowywałam obiad :baffled:
Dziś rano spadła z łóżka - pierwszy raz mi się to zdarzyło. Na szczęście nic jej się nie stało, ale najadłam sie strachu bo nieopodal stała szklana ława :baffled:
 
ja obstawiam kakao, czekolady mojego starszaka uczulily kiedys a alergikiem nigdy nie byl.... oczywiscie teraz moze wcinac kakao...ale jak mial rok to dostal az pokrzywki
 
Witam a u nas nadal walka z ospą a raczej z jej końcem bo nowe nie wychodzą ale stare dopiero zaczęły odpadać więc mamy następny tydzień w domku .Mam nadzieję że Miki też załapał daję mu czas do środy jak nie dostanie to lipa a wolała bym żeby przeszedł jako mały łobuz. Aha i sorki że się tu pochwalę ale Mikołaj zaczął sam chodzić troszkę mu to zajęło ale udało się .
 
Kasiulka gratki dla Mikołaja :tak:a ospa wykluwa się chyba do 3 tygodni jak dobrze pamiętam,jak w tym czasie lub ciut wczesniej młody twój nie był np.na antybiotyku to pewnie złapał,mój syn jak chodził do przedszkola to w pierwszej grupie nie załapał bo był własnie po kuracji antybiotykowej ale na przyszły rok juz złapał
 
Kasia gratulacje dla Mikołaja, a co do ospy to tak jak maniulka mówi, może mu wyjść za kilka dni, ogólnie to nienawidzę tych choróbsk i jak Kuba będzie mi wszystko po kolei przechodził to chyba osiwieję :/ ;p
 
Matko, jak mnie tu dawno nie bylo... Pamięta mnie ktos jesszcze? :/

Za duzo czasu poswiecalam na komputer i jak przestalam, to sie lepiej poczulam. Poza tym teraz przy dziecku w ciagu dnia to nie ma szans, zeby usiasc i cos napisac, bo laptop to jest cos, na co mlody czyha ;)

U nas młody idzie powoli z rozwojem - duzy jest, bo wazy 11 kg i ma79 cm dlugosci. Łazi przy meblach i czworakuje, do samodzielnego chodzenia rehabilitant ocenia jeszcze jakies 1,5 mca. zebow ma 12, jest okropnym zarłokiem :D Nie mówi, troche powtarza sylaby, ale z tym tak licho jest - i tak czeka nas logopeda, w sumie bylo do przewidzenia. Za to rozumie wszystko i to mnei niekiedy przeraza, bo juz pewnych słów nie mozna przy nim wymawiac, bo sie zacznie wymuszanie ;)

A w ogóle to na grudzien mam termin drugiego porodu, tak wiec kochane marcóweczki, trzymajcie kciuki!!! :)
 
reklama
Do góry