reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

reklama
Zapomniałam się pochwalić jedną rzeczą a mianowicie od pewnego czasu nie wstaję w nocy żeby nakarmić małego je o 12 czasem o 1 i mam luzik nie budzi sie juz o 4czy5 i jest tak fajnie bo mogę pospać a w szczególności gdy mam pierwszą zmianę
 
dziewczynki a kiedy zaczęły Wasze maluszki raczkować,bo moja Emilka ma skończone 5 miesięcy i nadal nic nie rusza w raczkowanie.
prześwity ząbków widze juz od prawie miesiąca ale nie wychodzą jakoś....a już widzę 2 na górze i 2 na dole...mam nadzieję że nei zaczną jej wychodzić wszystkie na raz :/
a jak u wAS BYŁO z ząbkami
 
Sawi co do raczkowania to daj jej jeszcze trochę czasu. :tak::tak::tak:
Moja mała zaczęła raczkować gdzieś mniej więcej 8-9 msc. Ale niektóre dzieci nawet później zaczynają.
A co do zębów to małej wyszły 2 jak miała 4,5 msc, ale nawet u nas wśród marcówek był maluszek, który dopiero po skończeniu roku został posiadaczem pierwszego zęba.

5 miesięcy to jeszcze mało i szmat czasu przed tobą/wami, twoja córka ma jeszcze wszystko przed sobą - spokojnie. :tak::tak::tak::tak:
 
Sawi podpisuje się pod tym co magdalenka napisała :-)
Do raczkowania mała ma jeszcze czasu, mój skonczył 8 m-cy jak zaczął raczkowac, a pierwsze zeby pojawiły sie jak miał 4,5 m-ca
 
Sawi spokojnie najpierw musi pewnie siedzieć,sama dopiero później przyjdzie czas na raczkowanie no i możne przecież zdarzyć się że wcale nie będzie raczkować,rożnie to bywa :tak:a zęby to kwestia indywidualna a przeswity to u naszego jednego marcowego łobuziaka było widać bardzo długo a pierwszy ząbek pojawił się bardzo późno
 
sawi na każde dziecko przyjdzie pora, moja Zośka zaczęła raczkować zaraz jak skończyła 7 m-cy wtedy też sama usiadła, i też wyszedł jej pierwszy ząb, za to syn w ogóle nie raczkował.
 
reklama
ja też się podpisuję pod dziewczynami :tak:
a u nas pierwszy ząb wyszedł jak skończył 5m i 8 dni, a raczkować zaczął wyjątkowo wcześnie - 6m i 10 dni miał jak ruszył, i dopiero potem nauczył się siadać (wcale go nie sadzałam wcześniej). Tak samo szybko zaczął wstawać na nogi - 6m i 13 dni, ale robił to sam, nigdy mu nie pomagałam, więc krzywdy sobie nie zrobił
 
Do góry