reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o RUCHACH PŁODU

Ja pierwszw ruchy dziecka poczułąm w 16 tyg ciąży. Było czuć takie pęknięcie balonika :p Wg mnie to lepiej stwierdzi Twój ginekolog, mymożemy sobie gdybać :)
 
reklama
U mnie pierwsza ciąża i pierwsze ruchy poczułam w 18 tc. Teraz 24 tc i mała kopie jak szalona
 
Dziewczynki jak tam u was z Ruchami maleństwa??? Ja skończyłam 21 tydzień i tak od wigilii zaczynam czuć coś??? Raz na jakiś czas takie puknięcia:) A jak czasami położe rączkę na brzuszku to ona się podnosi. Od kiedy czujecie ruchy dziecka??? Ja martwię się, że one jeszcze występują nie za częto?? jak to u was wygląda? na początku myślałam, że to gazy:), ale lekarz mi powiedział, ze już powinnam czuć, że to na pewno to!!! napiszcie !!!
Pozdrawiam Ewka
Ja jestem w 18+5 I jyz czuje takie male kopniaczki, ma nozki w podbrzuszu I kopie mnie w pecherz nieraz.. I ciagle chodzw sikac
 
mojq pierwsza ciaza Ja poczułam ruchy koło 19 tygodnia a teraz jestem w 27t1d i czuje je znacznie bardziej pomimo że łożysko mam na przedniej ścianie .
 
Cześć, ja jestem w pierwszej ciąży, jutro zaczynam 19 tydzień i jeszcze nic nie czuję... Tzn. czasem mnie boli coś raz z prawej, raz z lewej na wysokości pempka, ale koleżanka po 3 ciążach wyjaśniła, że czułabym tego od początku w ten sposób i że to raczej ból związany z rozciąganiem się więzadeł i mięśni brzucha. Więc czekam cierpliwie :-).
 
Cześć, ja jestem w pierwszej ciąży, jutro zaczynam 19 tydzień i jeszcze nic nie czuję... Tzn. czasem mnie boli coś raz z prawej, raz z lewej na wysokości pempka, ale koleżanka po 3 ciążach wyjaśniła, że czułabym tego od początku w ten sposób i że to raczej ból związany z rozciąganiem się więzadeł i mięśni brzucha. Więc czekam cierpliwie :-).
Ja w mojej pierwszej ciazy (zakonczona 3 msc temu spi kolo mnoe teraz maly Kubus <3 ) poczulam gruubo po 20 tyg. I czulam rzadko wydaje mi sie ze byl jakos tak ulozony. Raczej czesbiej przeciaganie niz jakies pukanie. I do tej pory to ma :D po przebudzeniu rozciaga sie tak ze glowke ma prawie przy pupce ;)) i wszystko jasne:D
 
No to mnie trochę uspokoiłaś :-). Niemniej mam nadzieję, że dostanę na Święta prezent w postaci kopniaka od własnego dziecka ;-)
 
Ja sie czasami zastanawiam czy czegos nie czuje, a to tak naprawde po prostu jelita. Poczekam jeszcze ze 3 tyg i przekonam sie czy to maluszek czy ja :) obecnie 16 tydzien
 
reklama
Ja sie czasami zastanawiam czy czegos nie czuje, a to tak naprawde po prostu jelita. Poczekam jeszcze ze 3 tyg i przekonam sie czy to maluszek czy ja :) obecnie 16 tydzien
Ja tez się tak zastanawiałam, bo 13,14tydzien a miałam wrażenie ze coś czuje. A to moja druga ciąża. W 14 tygodniu miałam usg i jak lekarz docisnął głowica to dostałam kopniaki-nie było wątpliwości. Także pewnie to możliwe, ze u ciebie to nie jelita.
Choć od tamtego czasu spokojniej jest, na regularne kopniaczki trzeba poczekać.
 
Do góry