reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o szyjce macicy

Lindsay powodzenia. Trzymam mocno za Ciebie i Maleństwo! Jeśli jest źle to chyba szpital będzie najbezpieczniejszą opcją choć nie najprzyjemniejszą. Ale nie życzę Ci tego. Oby gin Cię uspokił i rozwiał wszelkie obawy. Trzymajcie się dzielnie!
 
reklama
Czesc Dziewczyny,
Dzięki za kciuki. Od wczoraj jestem " szczesliwą" zjadaczką Fenoterolu 4x1 tab. Nastepny krok w razie co to szpital. Niestety bol brzucha jak na okres nie jest ok tzn. jak kogos zakuje dwa razy w ciagu dnia to ok. Ja juz wczoraj sie składałam z bólu i stawiania brzucha, az mi sie takie pasy napiec robiły przez cały brzuch. Na szczescie szyjka nadal jest zamknieta.
Od wczoraj mam takie trzesawki od tego leku - conajmnie jak dobry kac ;D Najgorzej ze nic nie robilam na co mogłabym zwalić moje złe samopoczucie. Lekarz powiedział ze całe szczescie ze założylismy pessar. Jeszcze musze wytrzymać 6 tygodni, a potem niech sie dzieje co chce. ;)
 
też tak myslę małgosiu. ale teraz dla odmiany czytam i czytam o tym fenoterolu i zaczynam sie nakrecać. chyba mąż mi bedzie musial odciąc internet bo sie juz martwie na zapas
 
jak my wszystkie.... ja jak tylko dowiedziałam się, że mam gestozę też od razu rozpoczęłam poszukiwania w necie... cholera wie po co... chyba żeby sie martwić :)
 
reklama
Lindsay,
Nie martw sie tym fenoterolem Lepiej nie czytaj! Stara prawda mówi lepiej wiedzieć mniej , niz więcej. Czy co z oczu to z serca!!

Tak na serio, ja z Olką brałam przez 3 miesiące, do tego aspargin bo mi serce kołatało od tego fenoterolu i relanium. Dzidziuś donoszony, duży i już. Czasmi lepiej troche połykać, a juz na pewno leżeć.
 
Do góry