reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wybieramy moderatorów:)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Lotka 12
Pajka 11
Martusia 4
Demetrios 2
Gorgunia 1
Nagapalma
1
 
reklama
na pewno lotka bo sama się nawet zgłosiła i skoro jest chetna do tej cięzkiej pracy to czemu nie a druga to może martusia. Powinny to byc osoby które często sa na forum i dysponuja czasem no i oczywiście znaja sie na tym wiec ja na pewno nie spelniam tych kryteriów haha
 
Lotka 13
Pajka 12
Martusia 5
Demetrios 2

Gorgunia 1
Nagapalma
1

wszystkim dziewczynom głosujacym na mnie bardzo dziekuję :) jestem zaskoczona, ale bardzo mi milo:)Chętnie mogę podjać sie moderowania nawszego wątku:)

no i czekamy na resztę dziewczyn na głosowanie:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dziekuje wszystkim za glosy :) jesli chodzi o czas to ja mam go w nadmiarze heh bo do porodu jestem juz na l4, no i prawie caly czas siedze sama w domku wiec ja chetnie
 
reklama
dziewczyny przecież mogą być 3 moderatorki :) skoro na 3 dziewczyny głosują inne dziewczyny i 3 są chętne. Co Wy na to?

Lotka 15
Pajka 13
Martusia 7
Demetrios 2
Gorgunia 1
Nagapalma
1
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry