reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wybór laktatora :)

Żeby nie tworzyć bytów zapytam tu. Chcę mieć dla maleństwa serię Tommee Tippee i zastanawiam się czy jeżeli kupię laktator np Aventu, to czy nie będzie problemu bym karmiła butelkami TT? Domyślam, się że każda firma ma swoje komplety, ale chodzi mi oto, czy jest sens w zabawę - odciągam Aventem, później z buteleczki Avent przelewam do buteleczki TT i gotowe.

Nie znam się, dlatego proszę bardziej doświadczone mamusie o pomoc :)
 
reklama
Ja tez polecam z Aventu, kupiłam na allegro za 98 zł z przesyłką i gratis butelka Avent 150ml. Choc na szczęście ból pogryzionych brodawek zniknął i od 2 tyg. karmię piersią, ale uważam, że zakup jest doskonały. Przyda się jak na dłuzej z domu wyjdę. Pozdrawiam.

Mama 3 tyg. Antosia
 
Żeby nie tworzyć bytów zapytam tu. Chcę mieć dla maleństwa serię Tommee Tippee i zastanawiam się czy jeżeli kupię laktator np Aventu, to czy nie będzie problemu bym karmiła butelkami TT? Domyślam, się że każda firma ma swoje komplety, ale chodzi mi oto, czy jest sens w zabawę - odciągam Aventem, później z buteleczki Avent przelewam do buteleczki TT i gotowe.

Nie znam się, dlatego proszę bardziej doświadczone mamusie o pomoc :)

Ja bym kupiła cały zestaw TT :tak: Bo właśnie miałam laktator z avent, butelki z TT i bawiłam sie w przelewanie :sorry2: oczywiście tragedii nie było :-D
 
Ja się bawię w przelewanie, bo to dużo czasu nie kosztuje. A u nas idealna butelka i idealny laktator niestety są z innych firm. Butelka dr browna dla wcześniaków a laktator lovi prolactis, dzięki któremu mój wcześniaczek mógł dostać mamowe mleko już w inkubatorze, a współspaczki z sali nie zamordowały mnie za nocne ściągania bo jest relatywnie cichy i można go przerobić na ręczny.
 
U nas avent się nie sprawdził, zachwycił mnie Lovi Prolactis także mogę polecić. Ma funkcję elektryczno- ręczną, ja korzystałam głównie z elektrycznej, z wygody szybko stymuluje i ściąga mleko. Jest bardzo estetyczny i działa bez zarzutów.
 
U nas avent się nie sprawdził, zachwycił mnie Lovi Prolactis także mogę polecić. Ma funkcję elektryczno- ręczną, ja korzystałam głównie z elektrycznej, z wygody szybko stymuluje i ściąga mleko. Jest bardzo estetyczny i działa bez zarzutów.
Ja tez bylam z tego laktatora zadowolona i moge go polecic:-)
 
Laktator zdecydowanie polecam Lovi Prolactis. Jest cichy i szybko sciaga pokarm. Dziala na prad jak i na baterie, mozna tez przerobic go na reczny. Obsluga urzadzenia tez jest bardzo latwa, intuicyjna.
 
reklama
Ja natomiast zadowolona jestem z ręcznego laktatora Basic z Canpol babies. Lekko pompuje się mleczko nim, choć owszem napompować się trzeba, ale to nie takie trudne. Laktator dobrze przysysa się do piersi i ładnie odciąga mleczko.Dodatkowo wszystkie części można rozmontować do umycia. :-)
 
Do góry