reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wycinki w ciąży

Dołączył(a)
16 Grudzień 2018
Postów
12
Witam. Jestem w pierwszej ciąży, 11 tc. Ostatnio dowiedziałam sie o złym wyniku cytologii hsil. Lekarze mówia że koniecznie będzie pobranie wycinków z tarczy szyjki macicy. Sam zabieg ma trwać krótko. Niepokoi mnie jednak sytuacja znieczulenia. Lekarz twierdzi że musi byc znieczulenie ogólne, gdyż miejscowego się nie stosuje na szyjke. Poszperalam trochę w internecie oraz na innych forach że jak najbardziej można wykonać ten zabieg w znieczuleniu miejscowym. Martwię się o dziecko, lekarz za dużo mi nie wyjaśnił. Powiedzial tylko że za głowę mnie ciągnąć nie będzie. Jak myślicie? Czy powinnam zdecydować się na ten zabieg w znisczuleniu ogólnym.?
 
reklama
wydaje mi się że powinnaś się zdecydować na zabieg w znieczuleniu miejscowym, jeśli można ominąć narkoze. poprostu zmień lekarza... jeśli nie daje Ci możliwości.
ja bym tak zrobiła.
 
Dziękuję za odpowiedz. Kontaktowałam się z innym lelarzem, który również chciał wykonać zabieg w znieczuleniu ogólnym. Dziś jednak udało mi się dodzwonić do lekarza który zdecydował się na miejscowe.
 
Dziękuję za odpowiedz. Kontaktowałam się z innym lelarzem, który również chciał wykonać zabieg w znieczuleniu ogólnym. Dziś jednak udało mi się dodzwonić do lekarza który zdecydował się na miejscowe.
Witam jak Pani udało się skontaktować z tym lekarzem. Mam ten sam problem tyle że jestem w 24 tygodniu ciąży. I lekarze nic nie mówią czy mogę poczekać do końca czy nie.
 
Na pewno warto zasięgnąć opinii przynajmniej kilku lekarzy, choć zadziwiające jest dla mnie to, jak mogą różnić się często zdania kilku lekarzy tej samej specjalizacji...
 
Do góry