reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyczekiwany listopad...

karolinna

grudzień 05,wrzesień 08
Dołączył(a)
15 Lipiec 2005
Postów
4 797
Miasto
Katowice
właśnie się dowiedziałam że tu można znależć kobietki czekające tęsknie na listopad:)(dzięki Pycha) nareszcie jakieś znajomości bo przyznam szczerze że moje koleżanki są bardzo leniwe w kwestii zachodzenia w ciążę:) i czuję się odrobinę samotna nie mając z kim podzielić sie doznaniami a przyznaje ze małe moje tak się ostatnio jakos rozruszało że kopie czasem nawet bardzo mocno i z kim ja mogę podzielić się tak wzruszającymi przeżyciami(oprócz radości męża).pozdrawiam gorąco ps.znacie już w 5 miesiącu płeć?
 
reklama
HEJ kAROLINKA!JA JESTEM 21 TYGODNIU (TERMIN MAM NA 16 LISTOPADA) CHOCIAŻ NIE WIEM JAK LEKARZ TO LICZY BO NIEKTÓRE DZIEWCZYNY TEZ SA W TAKIM SAMYM TYGODNIU A MAJĄ TERMIN NA PÓŹNIEJ. JA BYŁAM NA WIZYCIE W 19 TYGODNIU I POWIEDZIAŁ MI PŁEĆ ALE TAK NA 90% - BĘDZIE DZIEWCZYNKA!NIEMOGE SIĘ JUŻ DOCZEKAĆ TEJ MALUTKIEJ KRUSZYNKI!!!!A SKĄD JESTEŚ????
 
Pycha to mamy taki sam termin :laugh: Mnie najpierw lekarz powiedział, że na 23 ale po USG wyszło mu, że na 24. Pewnie i tak urodzę w innym czasie bo ja już tak mam, że rzadko podporządkowuję się facetom :) Niestety jeszcze nie znam płci bo maleństwo pokazuje nam ciągle tylko swój śliczny tyłeczek.
 
a ja Ewo jestem z katowic.U mnie na usg małe też obraca się tyłeczkiem:) mam termin na 28 listopada.Chciałabym iść jeszcze na usg pod koniec sierpnia,nie wiem tylko czy jest taka możliwość że mogłabym nagrać sobie badanie usg?nie słyszałyście o czymś takim??bo zdjęcie z usg jest mało wyraźne a gdyby tak dostać kasete z nagraniem to byłoby cudo ;D.
 
Ja mialam duuuzo szczescia bo moja dzidzia w ogole sie nas(gin moj M i ja)nie wstydzila i bardzo wyraznie pokazala co ma miedzy nozkami.(jak juz wiecie bedzie synus)Karolinko jestes z Katowic wiec jesli chcesz miec USG nagrane na kasecie wideo to mozesz to USG zrobic w CSK w Ligocie a na plyte DVD nagrywa dr Kudla w Katowicach na kosciuszki 42.
 
A co tu tak cicho?Gdzie saie wszystkie podzialyscie ze swoimi malenkimi lokatorami w brzuszkach?
 
Ja już jestem i melduję się posłusznie.
Dzisiaj moj Krystianek ma 3 latka ale wczoraj wyprawiałam urodzinki i dzisaj czuje się padnięta ::)
Zaraz wybieram się po jakiś ładny prezencik dla niego :D
 
To prezencik i zyczenia takze od CIOC SWIATOWYCH tych z bliska i z daleka.Mam nadzieje ze imprezka sie udala.
 
reklama
Do góry