reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyczekiwany listopad...

karolinna pisze:
ale dziś rano złapały mnie skurcze w obu łydkach! to było straszne,dalej dziwnie mi się chodzi,ostatnio zaniedbałam witaminki dla kobiet w ciąży i może dlatego ::)
aktualnie zastanawiam się co zrobić na obiad :p
To raczej kwestia coraz większego ucisku dzidziusia na nerwy, a nie nie brania witaminek. Ja biorę cały czas, a kurcze szczególnie nad ranem są, całe nogi mi drętwieją.
He, he a ja się już nie mieszczę w kuchni, nie mogę się przecisnąć między piecem a lodówką (mam dość wąskie przejście tam) i całe gotowanie spadło na mamę. Ja tam sobie chwalę. ;D
 
reklama
Wpadłam na chwilkę bo Mateuszek śpi. Faktycznie , Eg i Karolinnka chyba jako jedyne tu aktywnie się udzielają. Ale jeszcze troszkę. :) Ja powoli dochodzę do siebie. Poród miałam ciężki i z ''atrakcjami'',za jakiś czas go opiszę. Najbardziej cieszę się z tego, że ubywa mi kilogramów . Po porodzie ubyło 10 a tydzień później razem 17 kg. Najtrudniej będzie zrzucić te ostatnie kilogramy bo łącznie przytyłam 28 kg. Ale to się da. Trzymajcie się cieplutko . :laugh:
 
beatko ja też przytyłam tak mniej więcej jak Ty! i mam nadzieję że już nie przytyję ::) i rewelacyjnie szybko zgubiłaś te kilosy!!!

eg doceniaj że mama Ci gotuje! :) ja chyba troszkę nie doceniałam ;)


ja już po obiedzie,mąż mi drzemie na łóżku,cieplutko w domu... a jeszcze muszę wyjść z domu na zakupy ::) i dziś moi rodzice mają nas odwiedzić,więc też trzeba trochę sprzątnąć :)
 
dziś muszę się pochwalić że chyba raz wstałam do toaletki w nocy ;D eg jak Ci się udało wczoraj przespać 10 g bez żadnego wstawania? respekt :)

dziś na obiad spróbuję zrobić łazanki :) tak za mną chodzą od jakiegoś czas ::)

skarpetki6om.jpg
 
Nie wiem, chyba strasznie padnięta byłam ;)
Dzisiaj byłam w szpitalu, bo małe nie chciało się ruszać (naoglądało się wczoraj Bruca Lee i nie miało siły już więcej kopać :laugh:), no więc zestresowani pojechaliśmy. Zrobili mi ktg- serduszko biło (nawet do 160 chyba za dużo?) i dali mi wybór albo kładę się już dzisiaj albo jutro o 8 rano jestem na oddziale. Wiadomo co wybrałam. Mały ruchnął się podczas całego badania ze 2 razy, strasznie jednak niemrawo. W domu dostał opieprz, że mamę stresuje i od razu jakoś się zaczął przeciągać. Nie ma to jak porządny opr... ;D
 
podobno takie tętno powyżej 140-150 to na dziewczynkę ale tylko słyszałam :) i masz się rewelacyjnie że już do szpitala :) w końcu coś się ruszy :)

a ja dokańczam te łazanki ::) mam nadzieję że będzie pyszne :)

no i jeszcze jedno eg ! pisz mi esy co i jak ! :)
 
reklama
eg no to czekamy teraz na Twojego dzidziusia !!! :laugh:

karolinko Ty też bierz się do roboty, bo zostałaś sama ;) ale już chyba niedługo to się zmieni i wszystkie listopadowe mamusie będą rozdwojone... :)
 
Do góry