reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyglądać sexy

Eg gratulacje :) jak to zrobiłaś?! Ja ważyłam przed ciążą tylko 2,5 kg więcej niż Ty, a teraz jeszcze 54 i nie chce zejść niżej.... miałam co prawda niedowagę, więc to nie tak źle i nawet kilogram w dół już by mi starczył, ale tego tłuszczyku z bioder bym się chętnie pozbyła :p
 
reklama
a ja niby schudlam,ale ciagle cos mi nie pasuje :mad: nie moge unrac dopasowanych spodni,bo mnie rana zaczyna bolec,no i ciagle cos wystaje po boczkach :mad: jutro spotykamy sie ze znajomymi i nie mam pojecia co wlozyc... czuje sie jak jakas stara kobieta,ktora jest brzydka i niepotrezbna :(
 
Trening czyni mistrza! ;)
A tak serio te ćwiczenia 6 Weidera są rewelacyjne na płaski brzuszek a i z ud pozbyłam się zbędnego tłuszczyku.
 
kurczę chyba muszę sie w końcu wziąć za siebie (nie chce mis ie ćwiczyć 6 Weidera) mi zostały 2 zbędne kilogramy i wszędzie to czuję (na udach, brzuchu, no i te nieszczęsne boczki ::) )

a tak w ogole to chyba cos mi sie stało po ciąży, bo żadne ciuchy w sklepach mi nie pasują, próbuję sobie kupić jakieś fajne ciuszki na chrzciny, które będą w święta, no i niestety awaria nic mi się nie podoba :( ::)
 
Ja tez chodziłam po sklepach za jakas fajna bluzka i nic nie ma, a jak juz cos mi sie spodoba to nie ten rozmiar :(
 
Ja ostatnio byłam u teściów w takiej dosyć obcisłej bluzeczce i moja teściowa zauważyła, że jeszcze mi się brzuch nie wstąpił. A jak się nachyliłam do Ali to stwierdziła, że nie mogę nosić tych spodni, które wtedy miałam, bo mi tyłek widać. Wogóle dla wszystkich była wtedy jakaś krytyczna, chyba ją jakiś uczeń w szkole wkurzył czy co?
 
reklama
Uczy matematyki w liceum i technikum, i z tego co słyszałam to jest ostra...
No a za każdym razem jak się widzimy to powtarza, że z Ali zrobi matematyczkę brr...
 
Do góry