reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyjazd w góry w zimę

Dołączył(a)
4 Grudzień 2016
Postów
2
Co sądzicie o wyjeździe w góry w zime, Zakopane? Jeśli mieszkam na nizinach. Jestem w drugim trymestrze, z ciśnieniem nie mam problemu. Niedawno było gorzej ze smogiem, ale czytałam że sie polepszyło, że przeszło z Polski.
 
reklama
Ja byłam w drugim trymestrze ale latem... tylko krótkie spacerki zero wysiłku... małe niebezpieczeństwo poślizgu i wywrotki... zima na pewno bym się nie odważyła...
 
Byłam w 5 miesiącu we włoskich Alpach, mąż na nartach, ja spacery i książka na szczycie. Wjeżdżałam kolejką na ponad 2000 metrów i tam spędzałam całe dnie. Było rewelacyjnie. Podróż też bez problemu, pomimo że to ok. 1200 km w jedną stronę. Dlatego tym bardziej polecam Zakopane.
 
Co sądzicie o wyjeździe w góry w zime, Zakopane? Jeśli mieszkam na nizinach. Jestem w drugim trymestrze, z ciśnieniem nie mam problemu. Niedawno było gorzej ze smogiem, ale czytałam że sie polepszyło, że przeszło z Polski.

Smog nie "przejdzie z Polski", bo my go w Polsce na bieżąco produkujemy :). Jest go mniej lub więcej, ale on jest. Niestety w górach, w dolinach może być kiepsko, choć przyznaję, że mnie też kuszą tatry zimą.
 
W górach raczej nie ma smogu.Smog pojawia się na dole w dolinach. Jak w Krakowie (który leży w niecce pomiędzy górami). Nie musisz się martwic tym ,że powietrze w Zakopanem będzie złe bo zimą zwykle nie jest tak strasznie jak się mówi.
Dla swojej wygody jednak polecałabym zabukować sobie własne mieszkanie a własność. Taka opcja jest na przykład na stronie Sun&Snow. Będziecie mieli własną kuchnię, no i przestrzeni również jest więcej niż w pokoju hotelowym
 
Smog to też Zakopane - a dlaczego? Bo tam nie ma ciepła systemowego, masa samochodów i piecy, w których pali się byle czym... Niestety, podobnie jak w Rabce (jest w niecce i tam jest kiepskie powietrze) czy Suchej Beskidzkiej.
 
reklama
Do góry