reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wymioty przed porodem?

Domi_Nikaa

Fanka BB :)
Dołączył(a)
31 Maj 2023
Postów
170
Witam, od wczoraj mam regularne lekkie skurcze i rozwarcie na 2 cm, główka była wyczuwalna przy badaniu. Od dwóch-trzech dni męczy mnie biegunka, wymioty miałam raz dwa dni temu i raz dzisiaj, skurcze się nadal utrzymują i mam czasami mocne parcie na kroczę. Jestem w 38 tygodniu, jak myślicie poród już tuż tuż? Czy któraś z was miała również wymioty i biegunkę przed porodem?
 
reklama
Witam, od wczoraj mam regularne lekkie skurcze i rozwarcie na 2 cm, główka była wyczuwalna przy badaniu. Od dwóch-trzech dni męczy mnie biegunka, wymioty miałam raz dwa dni temu i raz dzisiaj, skurcze się nadal utrzymują i mam czasami mocne parcie na kroczę. Jestem w 38 tygodniu, jak myślicie poród już tuż tuż? Czy któraś z was miała również wymioty i biegunkę przed porodem?

No nie wiem czy mogę to uznać jako przed porodem bo wróciły mi mdłości i wymioty jakoś w 36-37tc, a urodziłam po przez wywołanie w 39+3tc
 
Witam, od wczoraj mam regularne lekkie skurcze i rozwarcie na 2 cm, główka była wyczuwalna przy badaniu. Od dwóch-trzech dni męczy mnie biegunka, wymioty miałam raz dwa dni temu i raz dzisiaj, skurcze się nadal utrzymują i mam czasami mocne parcie na kroczę. Jestem w 38 tygodniu, jak myślicie poród już tuż tuż? Czy któraś z was miała również wymioty i biegunkę przed porodem?
Ja miałam biegunki w 37tc, to był lipiec i straszny upał. Na wizycie kontrolnej u lekarza też było rozwarcie na 1cm, główka była wyczuwalna, niestety na usg pokazała się arytmia serca u dziecka. Skierowanie do szpitala, szybkie echo serca dziecka, wyniki z krwi i moczu. Wyszlo, że się odwodniłam i stąd ta arytmia, podawali mi kroplówki, ale nie było poprawy. Dwa dni później zaczely sie skurcze, ostatecznie zrobili cc w 38+3. Córka urodziła się bez arytmii :) ale na drugi raz byłabym bardziej wyczulona pod kątem tych biegunek. Pij dużo wody, nie wiem czy można elektrolity na własną rękę-ja miałam zlecone kroplówki
 
Zobaczymy co się wydarzy.
Od 2h mam Ból jak na okres, jest mi niedobrze i męczy mnie biegunka 😳
ja miałam wymioty całonocne z środy na czwartek, czwartek rano wizyta u gin , skurcze na ktg ja nic nie czułam, nic. Dr mówił że często biegunka wymioty to organizm się tak czyści do porodu. Zostawił mnie na obserwacji. Potem ktg się wyciszyło w piątek rano chciałam do domu bo zero objawów a to 38 tyg nagle bum wody odeszły , i za 40 min tulilam córkę ❤️
 
Do góry