reklama

Wymioty rano nadal trwają(2 trymestr)

Od
17 Grudzień 2018
Odpowiedzi
0
Witam jestem w 17 tc i codziennie rano wymiotuję nadal to znaczy nie mam czym bo żołądek jest pusty więc albo 20 minut wiszę nad toaleta z odruchem wymiotowania i tylko się dosłownie dławie albo wymiotuję jakimś gorzkim, żółtym czymś pochodzącym z żołądka. Wydaje mi się że wymioty powinnam mieć za sobą już a one są nadal tyle że już tylko rano ale jest to bardzo uciążliwe bo przez te odruchy wymiotne mam podrażniony cały przełyk i ból brzucha jakbym dosłownie miała zakwasy czy któraś z was nadal wymiotowala w drugim trymestrze? Powinnam o tym powiedzieć na następnej wizycie?

reklama
Od
10 Czerwiec 2018
Odpowiedzi
0
Witam jestem w 17 tc i codziennie rano wymiotuję nadal to znaczy nie mam czym bo żołądek jest pusty więc albo 20 minut wiszę nad toaleta z odruchem wymiotowania i tylko się dosłownie dławie albo wymiotuję jakimś gorzkim, żółtym czymś pochodzącym z żołądka. Wydaje mi się że wymioty powinnam mieć za sobą już a one są nadal tyle że już tylko rano ale jest to bardzo uciążliwe bo przez te odruchy wymiotne mam podrażniony cały przełyk i ból brzucha jakbym dosłownie miała zakwasy czy któraś z was nadal wymiotowala w drugim trymestrze? Powinnam o tym powiedzieć na następnej wizycie?
Hej!
Mnie się zdarzały wymioty w 2trymestrze, i też często samymi kwasami, bo nie miałam czym. Potem przełyk podrażniony i gardło. Ale nie codziennie mnie męczyło tylko czasami. Ja bym pogadała z lekarzem przy najbliższej okazji, może coś Ci poradzi i nie będziesz się tak męczyć.
A z mdłościami to indywidualna sprawa, jednym w 2 trym całkiem przechodzi, a mi i w 3 zdarzało się jeszcze wymiotować więc sam fakt by mnie nie martwił. Bardziej chodzi o to żebyś się nie męczyła.

Shaer

Fanka BB :)
Od
4 Lipiec 2016
Odpowiedzi
4
Wiem, że nie pociesze ale w drugiej ciąży zwracałam do dnia porodu.
Tylko później chyba przywykłam, wolałam zwrócić niż trzymać w sobie, bo mdliło ciągle.Jedyne co to więcej jadłam i piłam, żeby się ni odwodnić.
Utylam ledwo z 8kg, z czego synek miał ponad 3 kg.

liczba

Fanka BB :)
Od
5 Sierpień 2018
Odpowiedzi
1
U mnie 29tc i caly czas wymioty rano.mam juz sposob, ze jak mnie mdli pije wode i dopiero ide. Wtedy tak nie naciaga, nie meczy i szybciej idzie. Jak powstrzymam sie rano to pozniej caly dzien mi niedobrze. Wole jednak ta woda rano przed jedzeniem niż później po.

Serwisy partnerskie

Baby Dove

BabyDove

Sambucus Kids

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Przygotuj kartkę

Zgłoszenia przyjmujemy do 15/01/2019

Test

Przetestuj mleko następne NAN OPTIRPO Plus 2 HM-O