reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Masa kreatywności, czyli Farma Świeżości!

    Wskakuj na Farmę Świeżości i sprawdź propozycje dla dzieci 3-10 l. Jasne, że wskakuję.

    Nie zapomnijcie wziąć udział w konkursie Netto: Zdobądź nagrody!

reklama

Wynik beta hcg. Pomóżcie!

Dołączył(a)
29 Listopad 2018
Postów
12
Witam. Miesiączka spóźnia mi się 7 dni. Mam objawy jak na ciaże (bolą mnie piersi, występują na nich niebieskie żyłki, boli mnie brzuch.) Robiłam testy 3 ( róZnych firm) i druga kreska na każdym z nich była blada. Robiłam dzis tj 29.11 betę. Jej wynik to 213,3 mlU/ ml <5,3. Możecie mi powiedzieć czy jest szansa na ciaze ?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Rozwiązanie
U
Odebrałam wyniki... Jestem załamana:( beta hcg wyszło ml czy jest szansa że jeszcze wzrośnie? Okres mam dostać planowo w sobotę i też w sobotę chciałabym powtórzyć badanie tylko czy jest w ogóle sens...
Brak ciąży. Ile dni po owulacji jestes?

paulenka91

Fanka BB :)
Dołączył(a)
14 Wrzesień 2017
Postów
31 277
Witam. Miesiączka spóźnia mi się 7 dni. Mam objawy jak na ciaże (bołącznie mnie piersi, występują na nich niebieskie żyłki, boli mnie brzuch.) Robiłam testy 3 ( róZnych firm) i druga kreska na każdym z nich była blada. Robiłam dzis tj 29.11 betę. Jej wynik to 213,3 <5,3. Możecie mi powiedzieć czy jest szansa na ciaze ?
Beta 213 to ciąża, gratulacje
 

jasani

Fanka BB :)
Dołączył(a)
31 Styczeń 2017
Postów
4 665
Prawdopodobnie chodzi tutaj o o to, że beta powyżej 5,3 to ciąża. U Ciebie jest wynik 213, więc na pewno jesteś w ciąży. Bardzo wczesnej jeszcze dlatego testy pokazały słaba kreskę.
 
reklama

Tuśka89

Początkująca w BB
Dołączył(a)
27 Marzec 2019
Postów
28
Odebrałam wyniki... Jestem załamana:( beta hcg wyszło <0,2mlU/ml czy jest szansa że jeszcze wzrośnie? Okres mam dostać planowo w sobotę i też w sobotę chciałabym powtórzyć badanie tylko czy jest w ogóle sens...
 
Do góry