reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Nacięcie krocza, czy cesarskie cięcie - oba zabiegi pozostawiają blizny. Czy ktoś ci powiedział w jaki sposób o nie zadbać, żeby po wygojeniu nie sprawiały ci dyskomfortu? Fizjoterapeutka Agata Skoworodko opowiada , czym są blizny, jak wygląda proces gojenia i jak możemy sobie pomóc, żeby je uelastycznić. Obejrzyj wywiad i podziel się swoim doświadczniem.

A teraz coś totalnie babyboomowego. Jedna z naszych użytkowniczek pisze bardzo kobiecą książkę. Gorąco zapraszam do czytania i komentowania. Pomożesz się jej rozwinąć, podzielisz uwagami, słowami wsparcia? Przeczytaj

reklama

Wynik beta hcg. Pomóżcie!

Rozwiązania
0
Witam. Miesiączka spóźnia mi się 7 dni. Mam objawy jak na ciaże (bolą mnie piersi, występują na nich niebieskie żyłki, boli mnie brzuch.) Robiłam testy 3 ( róZnych firm) i druga kreska na każdym z nich była blada. Robiłam dzis tj 29.11 betę. Jej wynik to 213,3 mlU/ ml <5,3. Możecie mi powiedzieć czy jest szansa na ciaze ?

Ostatnia edycja:
reklama

paulenka91

Fanka BB :)
Rozwiązania
2
Witam. Miesiączka spóźnia mi się 7 dni. Mam objawy jak na ciaże (bołącznie mnie piersi, występują na nich niebieskie żyłki, boli mnie brzuch.) Robiłam testy 3 ( róZnych firm) i druga kreska na każdym z nich była blada. Robiłam dzis tj 29.11 betę. Jej wynik to 213,3 <5,3. Możecie mi powiedzieć czy jest szansa na ciaze ?
Beta 213 to ciąża, gratulacje

jasani

Fanka BB :)
Miasto
Wrocław
Rozwiązania
24
Prawdopodobnie chodzi tutaj o o to, że beta powyżej 5,3 to ciąża. U Ciebie jest wynik 213, więc na pewno jesteś w ciąży. Bardzo wczesnej jeszcze dlatego testy pokazały słaba kreskę.

Nulini

Po prostu szczęśliwa!
Miasto
Częstochowa
Rozwiązania
31
Jesteś w ciąży, gratulacje!
Możesz powtórzyć badanie po 2 dniach, żeby sprawdzić, czy prawidłowo rośnie.

reklama

Tuśka89

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Odebrałam wyniki... Jestem załamana:( beta hcg wyszło <0,2mlU/ml czy jest szansa że jeszcze wzrośnie? Okres mam dostać planowo w sobotę i też w sobotę chciałabym powtórzyć badanie tylko czy jest w ogóle sens...

.jagódka

Moderatorka
Członek załogi
Miasto
Lublin
Rozwiązania
0
Odebrałam wyniki... Jestem załamana:( beta hcg wyszło ml czy jest szansa że jeszcze wzrośnie? Okres mam dostać planowo w sobotę i też w sobotę chciałabym powtórzyć badanie tylko czy jest w ogóle sens...
Brak ciąży. Ile dni po owulacji jestes?

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
A Potrzebuję porady 20
K Potrzebuję porady 15
M Potrzebuję porady 8
A Potrzebuję porady 14

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry