reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wynik moczu w ciąży- pomocy

werkas10

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
11 Grudzień 2023
Postów
69
2 tyg temu miałam robiony wynik moczu i posiew na bakterie e coli i s.aureus. Wyszedł ujemny. Lekarz powiedział, że wyniki są ok. Ale mnie one niepokoją i ciągle się nakręcam. Pobolewa mnie też podbrzusze, ale mam tak praktycznie od początku ciąży. Lekarz też o tym wie. Sądzicie, że niepotrzebnie się nakręcam? Że to może nerwy i rosnąca macica? Miałam już 3 razy robiony posiew z pochwy i wychodził dobry, miałam wzrost obfity lactobacillus spp. Nie wiem co robić, a z tych nerwów, to wariuję powoli.
 

Załączniki

  • IMG_3767.jpeg
    IMG_3767.jpeg
    43,2 KB · Wyświetleń: 297
  • IMG_3768.png
    IMG_3768.png
    32,1 KB · Wyświetleń: 96
reklama
2 tyg temu miałam robiony wynik moczu i posiew na bakterie e coli i s.aureus. Wyszedł ujemny. Lekarz powiedział, że wyniki są ok. Ale mnie one niepokoją i ciągle się nakręcam. Pobolewa mnie też podbrzusze, ale mam tak praktycznie od początku ciąży. Lekarz też o tym wie. Sądzicie, że niepotrzebnie się nakręcam? Że to może nerwy i rosnąca macica? Miałam już 3 razy robiony posiew z pochwy i wychodził dobry, miałam wzrost obfity lactobacillus spp. Nie wiem co robić, a z tych nerwów, to wariuję powoli.
Wygląda na to, ze wszytko jest w normie. Bierzesz magnez? Proponuje też dużo pić i ewentualnie włączyć żurawinę bo to nie zaszkodzi :)
 
Tak, biorę magnez. Ale martwi mnie obecność leukocytów, nabłonków okrągłych, kryształów, szczawianów…nie wiem skąd to się u mnie bierze. A wiesz, że dziś właśnie myślałam aby kupić sobie sok z żurawiny :)
 
Tak, biorę magnez. Ale martwi mnie obecność leukocytów, nabłonków okrągłych, kryształów, szczawianów…nie wiem skąd to się u mnie bierze. A wiesz, że dziś właśnie myślałam aby kupić sobie sok z żurawiny :)
Pomaga na problemy z układem moczowym, brałam i piłam cała poprzednia ciążę. Teraz nie, bo są lepsze wyniki niż poprzednio.

A jeśli chodzi o szczawiany to dużo pić
 
Wszystkie wyniki w ciąży mogą nieznacznie odbiegać od normy, bo organizm zupełnie inaczej pracuje. Np zwiększona ilość nabłonków jest ze względu na rozpulchnioną ścianę pęcherza. Twoje wyniki są w porządku.
 
reklama
Wszystkie wyniki w ciąży mogą nieznacznie odbiegać od normy, bo organizm zupełnie inaczej pracuje. Np zwiększona ilość nabłonków jest ze względu na rozpulchnioną ścianę pęcherza. Twoje wyniki są w porządku.
Dziękuję za uspokojenie :) nie miałam pojęcia o tym, a w Internecie naczytałam się o infekcjach niestety i sobie zaczęłam wkręcać :(
 
Do góry