reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wynik progesteronu o czym świadczy?

TakaJa1020

Fanka BB :)
Dołączył(a)
6 Czerwiec 2020
Postów
162
Hej jestem 3/4 dni po owulacji (robilam testy owulacyjne) postaowilam sprawdzić jaki mam progesteron i wyszo 2,7.

Dopiero teraz przeczytalam, że powinno się go robić 7/8 dni po owu i zrobilam za wcześnie :( czy na podstawie tego wyniku da sie poznać czy była w ogóle owulacja? (wg testów i objawów była 23.09) wstawilam wynik w zalaczniku.

Pomózcie.
 

Załączniki

  • prog.jpg
    prog.jpg
    15,1 KB · Wyświetleń: 175
reklama
Hej jestem 3/4 dni po owulacji (robilam testy owulacyjne) postaowilam sprawdzić jaki mam progesteron i wyszo 2,7.

Dopiero teraz przeczytalam, że powinno się go robić 7/8 dni po owu i zrobilam za wcześnie :( czy na podstawie tego wyniku da sie poznać czy była w ogóle owulacja? (wg testów i objawów była 23.09) wstawilam wynik w zalaczniku.

Pomózcie.
Progesteron się bada 7-8 dni po owu nie wcześniej. Wynik progesteronu w odpowiednim czasie zbadany świadczy o tym czy była owu czy jej nie było. Powtórz za 5-6 dni i zobaczysz czy u ciebie test owu pozytyw =owulacja.
 
Czytalam, że ponizej 3 swiadczy że nie było owulacji, ale dopiero 7/8 dni po owu, to tak sobie wydedukowalam, że możliwe, ze jednak ta owu była. Zrobie znow za kilka dni.
 
Do góry