reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wynik testu ciążowego

reklama
Cześć dziewczyny ja własnie kilka dni temu wykonałam test w 9 dpt i okazało się, że beta jest 131, czekam na drugi wynik, z dzisiejszego badania. Było to nasze pierwsze in vitro i pierwszy transfer. Wcześniej kilkuletnie starania, 2 lata temu poronienie. Mamy 13-letniego syna, więc problem pojawił się gdzieś "po drodze" u męża.

Myślałam, ze po pierwszym pozytywnym wyniku będzie spokój, ale chyba nie, bo teraz denerwuję się, żeby nie było powtórki sprzed 2 lat... chyba ten niepokój zostaje do końca ciąży.
 
reklama
Cześć dziewczyny ja własnie kilka dni temu wykonałam test w 9 dpt i okazało się, że beta jest 131, czekam na drugi wynik, z dzisiejszego badania. Było to nasze pierwsze in vitro i pierwszy transfer. Wcześniej kilkuletnie starania, 2 lata temu poronienie. Mamy 13-letniego syna, więc problem pojawił się gdzieś "po drodze" u męża.

Myślałam, ze po pierwszym pozytywnym wyniku będzie spokój, ale chyba nie, bo teraz denerwuję się, żeby nie było powtórki sprzed 2 lat... chyba ten niepokój zostaje do końca ciąży.
Hej.ja też po in vitro i moja beta wynosiła w 9dpt 128 , i robiłam później jeszcze dwa razy co 2 dni i ciągle rosła ,oby było u ciebie to samo życzę ci , u nas też pierwsze podejście pierwszy transfer i udane od razu , syn ma 1.5 roku .
 
Do góry