reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wynik testu ciążowego

Dołączył(a)
22 Październik 2020
Postów
8
Hej wczoraj miałam wątpliwości co do poprawności odczytania wyniku testu i dzisiaj rano zrobiłam ponownie innego producenta. Mogę spokojnie stwierdzić że negatywny?
Minęło 17 dni od stosunku.
 

Załączniki

  • IMG_20201023_044417.jpg
    IMG_20201023_044417.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 348
  • IMG_20201023_044424.jpg
    IMG_20201023_044424.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 606
reklama
hejka mam Nadzieje ze ktoś tu jeszcze zajrzy. Zrobiłam test oczywiście tak ja nie było w instrukcji grubo przed okresem (5dni) i nie z porannego moczu test 25. Troche się już staram z narzeczonym i wiele testów tez zrobiłam ale zawsze były białe. A ten mi tu jakaś kreskę anorektyczna(cieką) pokazał. Co o tym myślicie . Nie naskakujcie na mnie ze za wcześnie czy coś poprostu znalazłam sobie hobby na czas lockdownu 🤷🏻‍♀️
 

Załączniki

  • F2C8A5F4-85D3-493C-AAF1-673A86FD4D87.jpeg
    F2C8A5F4-85D3-493C-AAF1-673A86FD4D87.jpeg
    684,2 KB · Wyświetleń: 98
  • AE5F8F7B-7EA9-4BBC-BFDB-FC0D98BABDF6.jpeg
    AE5F8F7B-7EA9-4BBC-BFDB-FC0D98BABDF6.jpeg
    633,7 KB · Wyświetleń: 97
hejka mam Nadzieje ze ktoś tu jeszcze zajrzy. Zrobiłam test oczywiście tak ja nie było w instrukcji grubo przed okresem (5dni) i nie z porannego moczu test 25. Troche się już staram z narzeczonym i wiele testów tez zrobiłam ale zawsze były białe. A ten mi tu jakaś kreskę anorektyczna(cieką) pokazał. Co o tym myślicie . Nie naskakujcie na mnie ze za wcześnie czy coś poprostu znalazłam sobie hobby na czas lockdownu 🤷🏻‍♀️
Coś faktycznie przebija. Kup innej firmy i powtórz rano lub beta
 
hejka mam Nadzieje ze ktoś tu jeszcze zajrzy. Zrobiłam test oczywiście tak ja nie było w instrukcji grubo przed okresem (5dni) i nie z porannego moczu test 25. Troche się już staram z narzeczonym i wiele testów tez zrobiłam ale zawsze były białe. A ten mi tu jakaś kreskę anorektyczna(cieką) pokazał. Co o tym myślicie . Nie naskakujcie na mnie ze za wcześnie czy coś poprostu znalazłam sobie hobby na czas lockdownu 🤷🏻‍♀️
Nic tam nie widać. Test tyle dni przed okresem na dodatek nie z pierwszego moczu i czułośc 25. To raczej na pewno jeszcze nie to.
 
reklama
Ja w pierwszej ciąży zrobiłam też z, 5 dni przed terminem i po 3 godz wyszła kreska czyn się nie sugerowałam. Po 2 dniach zrobiłam i kreska była odrazu.
 
Do góry