reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• 3.08 o godzinie 14:00 rozmawiam z prof. Jackowską o szczepieniach. Zebraliśmy wasze pytania i działamy. Czy rozwiejemy czyjeś wątpliwości? Zobaczymy. Możecie wpaść na YT Dostęp do YT

Możecie dołączyć na FBMożecie wpaść na YT Dostęp do FB

reklama

Wyniki badań mamuś

mada78

Sierpniowa mama'06 Fan(ka)
Miasto
sosnowiec
OLA FAKTYCZNIE DZIWNE ŻE NIE MIAŁAŚ JESZCZE ktg ROBIONEGO, A ŻE W PRZYCHODNI NIE MAJA SPRZETU TO POWINNI CIE WYSŁAĆ DO SZPITALA, JA TAK MAM, MAM MALUTKA PRZYCHODNIE (ZA TO LUDZIE SUPEROWI) I ZAWSZE PO WIZYCIE JADE DO SZPITALA NA KTG (2PRZYSTANIKI TRAMWAJKIEM)WCHODZE NA ODZIAŁ I ODRAZU PODPINAJA MNIE POD APARATURE.
SPYTAJ SWOJEGO GINA, ZAWSZE MOŻESZ ŚCIEMNIĆ ZE COŚ MEŁE BARDZO RZADKO SIE RUSZA I SIE MARTWISZ, WTEDY ODRAZU CIE SKIERUJE NA BADANKO :p A CO JAK NIE Z WŁASNYCH CHECI TO TRZA ICH CZASAMI ZMUSIĆ "MAŁYM KŁAMSTEWKIEM" ALE TO WSZYSTKO DLA DOBRA DZIDZI :)

JAGGA SKAD ON SIE URWAŁ???JA BYM SOBIE TE BADANIA DAROWAŁA, JAKIS KOPNIĘTY, NIE DOŚĆ ŻE AMNEZJA ALBO MOŻE NIEZAUWAŻYŁ ŻE TY CIĘŻARNA ;) TO CHYBA MYŚLI ZE JAK WYBRAŁAŚ PRYW. KLINIKE TO NA BADANIA CO CHWILE ZA KUPE KASY TEŻ CIE STAĆ???

reklama
M

Majka01

Gość
Dziewczyny nie straszcie Oli :) KTG nie wszyscy lekarze zlecają. Jak czytałam nie jest to badanie obowiązkowe w ciąży https://www.babyboom.pl/ciaza_i_porod/zdrowie/standardowe_badania_podczas_ciazy.html

Jeżeli masz badane tętno płodu nawet przez USG i wszystko jest w porządku to nie ma się czym martwić. Ja wprawdzie miałam dwa razy KTG ale i tak nic nowego nie wniosło te badanie bo żadnych skurczy nie było tyle że lekarz mi powiedział że pewnie urodzę w terminie bo nic się nie zapowiada. A na porodówce jak się zgłosisz to napewno się podłączą pod KTG.

ola_c2

Sierpniowa mama'06 Zadomowiona(y)
Miasto
Gdańsk
To mnie Majka01 uspokoilaś :) w sumie, to lekarz wczoraj kazał mi liczyć ruchy dziecka codziennie o tej samej porze, tylko mój syncio ostatnio rusza się kiedy chce i nie zawsze o tej samej porze, więc jestem trochę skołowana, a skoro wczoraj lekarz zbadał tętno małego i jet ok, to nie będę zaraz jechała do szpitala, bo mój mąż się znowu zdenerwuje :) choć dziś w nocy miałam przerwę w spaniu, co mnie spotkało pierwszy raz. Ogólnie u nas dziś nieciekawa pogoda, głowa mnie boli od rana i czuję się jakby ktoś mnie przejechał, choc ciśnienie w normie. A właśnie jak to jest z tym ciśnieniem w ciązy, jakie powinno być, żeby zacząć sie niepokoić?

sandra1982

Sierpniowa mama'06 Fan(ka)
Jaaga, ten lekarz z tej kliniki jakis dziwny. Na cholere zleca Ci tyle badan ??? Z drugiej strony moze to i dobrze, ale chyba wie ile Ci do terminu zostalo i jak wyglada w praktyce oczekiwanie na wyniki...

Ja KTG bede miec dopiero w srode - pierwszy raz - tak to na kazdej wizycie u mojej prowadzacej mialam sprawdzane tetno plodu takim specjalnym aparatem (jak usg tylko bez monitora), wiec mysle, ze skoro tam bylo w porzadku to nie bylo sensu mnie kierowac na KTG.

Zjadlam sobie wlasnie obiadek (bitki i do tego salatka z ziemniakow, jajek na twardo i cebuli z majonezem - pychotka :) - musze sobie pofolgowac poki moge ;) ) i teraz ledwo sie ruszam, hehe.

Ja juz chce moja niunke!!!! :( :( :( :( :( Zaczyna mi sie na maxa dluzyc ta koncowka! Chodze jak glupia z kata w kat, a ciuszki, lozeczko i woziorek malej ogladam po tysiac razy dziennie ;D

Jotemka

Fanka BB :)
Diewczyny, wymaz z szyjki robi sie w ciazy, wlasnie na koniec zeby zbadac, czy dziecko nie zarazi sie czyms - jakims swinstwem, ktore nam nie szkodzi. Wlasnie odebralam wyniki i sa oki.
Jesli okaze sie ze kobieta ma jakas bakterie to po porodzie dziecko ma robione badania i juz w szpitalu moze dostac antybiotyk. Pamietajcie, ze ta Istotka przechodzi przez kanal rodny a wychodzi z zupelnie jalowego srodowiska.

Do góry