reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WYNIKI BADAŃ

reklama
normy cukru to 70 do 115
jesli jest powyzej to(CUKRZYCA CIAZOWA) chiba jakas dietka i miezenie cukru cie czeka glukometrem z tego co wiem .OBYM SIE MYLIŁA
 
A co jeśli jest poniżej?? Mi wyszło 50! Muszę powtórzyć, ale czy ktoś wie, co dalej jeśli wynik się potwierdzi??
 
ponizej wynik wiem ze swiadczy o niedozywieniu badz głodowce tak mowia ale w teori jest innaczej moja kolezanka miała za niski i gin nic nia mowił apo glukozie był w normie
 
Właśnie wróciłam od lekarza. Mój cukier 139 mg mieści się w normie - do 140. Ledwo ledwo, ale w normie. Jeśli wyszedłby powyżej, to też jeszcze nie tragedia, powtarza się badania ze zwiększoną dawką glukozy. Pozostałe badania super, więc się nie martwię.
 
MamaMonia, to super, że się zmieściłaś w normie. Ja glukozę robię za tydzień, ciekawe, co mi wyjdzie
 
Dziewczyny wiecie moze cos o rozchadzacym sie spojeniu lonowym (bardzo boli praktycznie caly czas) w poniedzialek dostane pas od ortopedy na sciaganie . Czy bede umiala urodzic silami natury? Rodzilam juz 2 razy i nigdy takich buli spojenia nie mialam w ciazy. Lekarz mi mowil ze tak a w interneci czytalam ze nie. Tylko ze tamte dziewczyny mialy robione usg a ja nie .:-(
 
irtasiawiesz co ja mam takie bole wybieram sie do lekarza dopiero za 2 tyg wypytam o wszystko a powiedz noszenie takiego pasa jest wygodne??:confused:
 
reklama
MADZIA24 ten pas bede miec dopiero w poniedzialek . Brali mi wymiary z brzucha i pod brzuchem . W ponedzialek cos o tym napisze.;-)
 
Do góry