reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyniki moczu prośba o interpretację

NT31

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
9 Lipiec 2022
Postów
33
Dziewczyny wizyta dopiero w środę, spójrzcie na wyniki czy to białko plus bakterie to powód do niepokoju? Naczytałam się już o zatruciu ciążowym w związku z tym bialkiem. Ostatnio mam większe parcie na pęcherz, zdarza się co kilka minut, podejrzewam jakąs infekcje.
 

Załączniki

  • Screenshot_2024-05-27-12-11-43-30_2b00637fb5ae19be7de422e642f85679.jpg
    Screenshot_2024-05-27-12-11-43-30_2b00637fb5ae19be7de422e642f85679.jpg
    64,4 KB · Wyświetleń: 299
reklama
Ja na wszelki wypadek powtórzyłabym badanie.

Ale z racji Twoich dolegliwości, to można przypuszczać, że masz jakieś zakażenie. Warto to skonsultować z lekarzem.
 
Jeśli badanie dalej będzie wychodzić źle to trzeba byłoby zrobić posiew moczu żeby sprawdzić co i jak. Również pamiętaj żeby pić dużo wody czasem może zalegać białko jak wypijemy jej zbyt mało.
 
reklama
Do góry