• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Wyniki

klaudia16

Fanka BB :)
Ktoś pomoże ? Myślicie że te wyniki są okej ?
 

Załączniki

  • Screenshot_2024-10-17-14-39-55-27_c37d74246d9c81aa0bb824b57eaf7062~3.jpg
    Screenshot_2024-10-17-14-39-55-27_c37d74246d9c81aa0bb824b57eaf7062~3.jpg
    238 KB · Wyświetleń: 246
reklama
to że są w normach to ja widzę , ale miałam np tarczycę 3.4 jakiś czas temu co też mieści się w normie a jednak na ciążę jest za wysokie , dlatego pytam co myślicie o tych wynikach ☺️
No ale my też Ci nie powiemy więcej poza tym, co jest w normach. Od zinterpretowania wyników z uwzględnieniem Twojej indywidualnej sytyacji jest tylko i wyłącznie lekarz.
 
reklama
Wyniki sa dobre :) na pewno b12 do podciagniecia :) i d3 ktora warto miec w granicach 70-80 :) tarczyce mowia, ze do ciazy powinna byc do 1.5 ale ten wynik tez jest bardzo ladny bo ponizej 2 :)
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry