reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka, akcesoria dla niemowląt - sklepy w Bielsku

Dołączył(a)
30 Wrzesień 2010
Postów
2
Witam wszystkie przyszłe lub młode mamy.
Jestem w siódmym miesiącu ciąży i zaczynam się zastanawiać nad skompletowaniem wyprawki dla mojego maluszka. Znacie może jakieś sklepy, w których można zrobić w miarę kompleksowe zakupy, oczywiście jak najtaniej? Napiszcie proszę w jakich sklepach robicie zakupy, co polecacie. Z moim brzuszkiem nie zawsze mam siłę chodzić po całym Bielsku szukać i porównywać ceny. Chciałabym ograniczyć się do jednego porządnego sklepu, w którym kupię wszystkie potrzebne rzeczy.
 
reklama
Witam

Ja za najlepszy sklep uważam blanca baby na Grażyńskiego, nie pamiętam niestety numeru. Kupiłam tam wszystko od wózka po śpiochy. Ale przyznam ze ubranka warto poszukać w ciuchach używanych. Można trafić naprawdę super tanie a dobre jakościowo okazje. Będzie dużo taniej.. Pozdrawiam
 
Ja też wszystkie rzeczy kupiłam w sklepie BLANCA-BABY:-)
Ceny są bardzo przystępne, wybór BARDZO duży, a co najważniejsze Panie z obsługi są chętne do pomocy co było dla mnie niezwykle ważne ponieważ to moja pierwsza ciąża i w dodatku bliźniacza więc nie miałam za bardzo pojęcia z czym się to wszystko je. Młode i bardzo sympatyczne dziewczyny cierpliwie tłumaczyły mi co i jak doradzając przy tym najlepsze rozwiązania. Ponieważ robiliśmy porządne zakupy dostaliśmy także rabat:-D Ten sklep prowadzi także sprzedaż na allegro i tam podobno jest jeszcze taniej niż w sklepie. Dostałam także pakiet ulotek do poczytania w domu.
 
Przystępniejsze ceny niż w Blanca są w hurtowni Mann na Komorowickiej, kosmetyki wanienka przewijak itp duży wybór i konkurencyjne ceny hala Auchan. Niskie ceny są także w świecie dziecka w Wapiennicy (zaraz kolo pawilonów handlowych) Dziewczyny pisały że tam łóżeczka, materacyki i wanienki najtaniej.
 
Ja polecam sklep BLANCA na Grażyńskiego 40 sama u nich zrobiłam zakupy i jestem zadowolona. Mają duzy wybór towaru a jak czegoś akurat nie maja to są w stanie w krótkim czasie to sprowadzić, oprócz tego sprzedają na allegro i w sklepie internetowym. Ja zrobiłam mix i trochę rzeczy kupiłam na allegro, część w sklepie internetowym, a część w sklepie stacjonarnym dzięki takiej kombinacji cenowo wyszło całkiem przystępnie.A do tego dużym plusem dla sklepu Blanca jest to że maja duży i darmowy parking dzieki temu nie trzeba daleko nosić zakupów a pozatym obsługa sklepu chętnie pomaga spakować się do samochodu.
 
Nie chciałabym się czepiać, ale jak to miło, że nowi użytkownicy rejestrują się tylko po to, żeby zachwalać jeden sklep...

Ja polecam Wapienicę, o której pisała Hanna. Ale generalnie zakupy zrobiłam na Allegro - i wyszło dużo taniej niż w bielskich sklepach...
 
Nie chcesz się czepiać giovannessa a jednak to robisz.
Jako nowa forumowiczka nie mam prawa wyrazić swojej opinii?
Ja kupiłam wyprawkę w sklepie Blanca i dalej u nich kupuje jak coś potrzebuje i jestem z tego sklepu zadowolona to polecam go innym.
Dziwne by było jakbym zachwalała sklep w którym zakupów nie robiłam.
 
Hej jako już doświadczona mama i zakupowiczka powiem tak :) Blanca owszem ale tylko przez Allegro bo tam mają wszystko duuuuuużo tańsze - mama_tata_i_ja :D
Mann też może być - również na allegro - MAAN6
ale ja polecam PERFECT ul.Damrota 12 mają wszystko dużo tańsze obsługa rewelacjai również się wystawiają na Allegro - r_p77 (ceny takie same jak na miejscu)

Polecam również w wapienicy F.H. KIKO ul.Cieszyńska 365 - jest to producent odzieży, pościeli, rożków itd... Można w zajefajnych cenach kupić śliczne rzeczy i o wiele taniej niż w sklepach (Blanca, Gluck, klimczok się tam też zaopatrują ) :)
Wózek kupowałam w Dudusiu mają normalne ceny ;)
 
Dziękuję Wam wszystkim serdecznie:) wczoraj zrobiłam większość potrzebnych zakupów. Poszłam za waszą radą i wybrałam się do Blanca Baby. Mają ogromny wybór i prześliczną pościel. Ponieważ zakupy były raczej kompleksowe dostałam duży rabat oraz gratisy, jak również pakiet ulotek rożnych firm do poczytania w domu. Myślę, że po narodzinach mojego synka będę dalej robiła u nich zakupy, może rzeczywiście przez internet bo przy droższych rzeczach jak np fotelik czy krzesełka do karmienia bardziej się opłaca.
 
reklama
Do góry