reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka czerwcowej mamy

reklama
Piękne ! :)
ale jak dla mnie nie na lato. Obawiałabym się, że będzie za gorąco maluchowi. Ta tkanina jednak nieźle grzeje.
Masz rację, minky to na jesień/zimę, bo to nic innego jak polar, kt jest sztuczny i nie oddycha...
Dlatego większość tych kocyków ma jedną stronę bawełniane, żeby na niej kłaść/ nią przykrywać malucha a nie tą stroną minky


Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
@ZUZA.80 @KikaRika jak najbardziej się z Wami zgadzam :) ale nie mogłam się powstrzymać z wklejeniem tego linka :)
No nie dziwię się, minky są piękne, a do tego mają fakturę, co dla maluchów też jest dobre :)
Kocyk najesien będzie jak znalazł

Sama uszyłam taki, to była 1sza z rzeczy uszytych przeze mnie, dla malucha no i wogóle 1sza uszyta:)
Będzie czekał do jesieni w szafie.

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Otulacza (choć ten co pokazujecie wydaje się całkiem fajny! :)) ani rożka nie kupuję, bo przy Stasiu nie korzystałam ;) Mam w sumie taki zestaw Sterntaler - wyhaczony jak Staś był mały w TKMaxx - to pewnie przyda się na wyjście ze szpitala jako właśnie otulacz do fotelika, bo ten pierwszy jest polarkowy i poza tym niczym nie ocieplany, więc powinien być ok :)
i-sterntaler-magiczne-okrycie-ocieplane-nosorozec-nelson.jpg
81qYhUHU4KL._SY450_.jpg

Ja zmotywowana tym, że ciągle przychodzą zamówione rzeczy (już prawie wszystko mam kupione! :D) i tworzą już piramidy, hałdy wszędzie gdzie się nie obejrzę - zrobiłam WSTĘPNY porządek ;) Ubranka dla Wandzi posegregowałam do 3 szuflad 0-3, 3-6 i >6 miesięcy - teraz tylko trzeba będzie poprać (kiedyśtam) i wyselekcjonować to co będę ze sobą brała do szpitala. Jeden blat chwilowo poświęciłam też na rzeczy z kategorii "higieniczne": podkłady, wkładki, majtki, kosmetyki, Water Wipes, pampersy, aniball, laktator, butelki, smoczki i inne podobne (matko ile miejsca to objętościowo zajmuje!)- efekt jest taki, jak byśmy byli w trakcie remontu :D
IMG_1539.JPG

IMG_1540.jpg
 

Załączniki

  • IMG_1539.JPG
    IMG_1539.JPG
    61,4 KB · Wyświetleń: 500
  • IMG_1540.jpg
    IMG_1540.jpg
    53,2 KB · Wyświetleń: 509
  • IMG_1539.JPG
    IMG_1539.JPG
    61,4 KB · Wyświetleń: 55
Do góry