reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka czerwcowej mamy

reklama
Ja bardziej patrze na takie co maja :szuflade,wyciagane szczebelki, a potem można przerobić na tapczanik z porecza! I bez dodatków bo materac pewnie z waszej rekomendacji lateksowy.

 
Ja mam taki otulacz [emoji5] bawełna.
Wkłada się właśnie nóżki i zapina dziecko[emoji5]
9b9a2f7927f4a1689094f8b0d797bfc7.jpg


Napisane na HUAWEI LUA-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ładny ten otulacz...chyba się skuszę tylko jak rozmiarowo 30*50 to raczej na krótko starczy?

Też mi sie podobają :) Co do rozmiarow to widzialam na allegro otulaczki mothercare w 2 w rozmiarach do wyboru: 0-3 m, 3-6 m. Zastanawiam się, ale kupie chyba ten mniejszy. Jak mój mały bedzie miał 3 miesiace to bedzie pazdziernik i wtedy to chyba już kolderke bedziemy używać...
 
reklama
Ładny ten otulacz...chyba się skuszę tylko jak rozmiarowo 30*50 to raczej na krótko starczy?

no ja myślę, że tak do 3m max. Mi się nie wydaje taki mały :)
Ja chcę tylko na początki, potem z czasem trzeba poluźniać otulacz i nie nie krępować. Jak młoda będzie większa, to będę z kocyka robić otulacz, ale na lato za ciepło.
Można te rzepy poluźnić zapinając. Długość nie powinna być tak mała.
Widzę u tego sprzedawcy piękne wzory :)
Link do: Otulacz, becik, rożek,śpiworek PREMIUM JESIEŃ/ZIMA
 
Ostatnia edycja:
Do góry