reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka - czyli zakupowe szaleństwo

Moja koleżanka miała kokon i powiedziała że to najlepsze co jest dla takiego małego dziecka, bo chociażby jak gdzieś jechali do kogoś to położyła dziecko do tego, albo nawet u siebie na kanapie i nie było możliwości żeby dziecko w jakikolwiek sposób spadło, taka amortyzacja. Ja na pewno albo będę szyla sobie sama albo zakupie :)
Ja bardziej rozwazam o bezpieczeństwo czy sie nie udusi. Bo to dla mnie najwazniejsze. Wiadomo ze dwu mirsieczne dziecko sie nie obraca, wiec nie ma szans ze spadnie. Kokon jest max do 3 miesięcy.
 
reklama
Ja bardziej rozwazam o bezpieczeństwo czy sie nie udusi. Bo to dla mnie najwazniejsze. Wiadomo ze dwu mirsieczne dziecko sie nie obraca, wiec nie ma szans ze spadnie. Kokon jest max do 3 miesięcy.
Niekoniecznie, to chyba zależy jakie ktoś ma preferencje, koleżanka uzytkowala do 6 miesiąca :)
 
Hej dziewczyny, kupujecie już coś ? Ja w czwartek będę miała już 16 tc i chciałabym chociaż jakieś skarpetki kupić, ale mój mówi żebyśmy poczekali do tego 26 tc. Nie wiem jak wytrzymam jeszcze 2,5 miesiąca, no i wolałabym wszystko w czasie rozłożyć, bo na wyprawkę sporo wydamy, w końcu to nasze pierwsze :D
 
Hej dziewczyny, kupujecie już coś ? Ja w czwartek będę miała już 16 tc i chciałabym chociaż jakieś skarpetki kupić, ale mój mówi żebyśmy poczekali do tego 26 tc. Nie wiem jak wytrzymam jeszcze 2,5 miesiąca, no i wolałabym wszystko w czasie rozłożyć, bo na wyprawkę sporo wydamy, w końcu to nasze pierwsze :D
Ja kupuję, co ma być to będzie;)
 
Hej dziewczyny, kupujecie już coś ? Ja w czwartek będę miała już 16 tc i chciałabym chociaż jakieś skarpetki kupić, ale mój mówi żebyśmy poczekali do tego 26 tc. Nie wiem jak wytrzymam jeszcze 2,5 miesiąca, no i wolałabym wszystko w czasie rozłożyć, bo na wyprawkę sporo wydamy, w końcu to nasze pierwsze :D
Ja już "cos" kupiłam jak tylko się dowiedzialam ala to jakies skarpetki, bodziaka :p ale teraz właśnie coś zaczynam działać bo swiruje ze się się nie wyrobie ;) tylko ciągle staram się być racjonalna i czytam czytam czytam A i tak patrzę na rzeczy raczej zbędne;) my kobitki tak mamy!
Gratulacje tak w ogole ;)
 
U mnie mąż kupuje pierdółki do pokoju, a to lampeczkę, a to naklejki na ścianę xD A ja wyrodna matka jeszcze nie pomyślałam o niczym tylko się po brzuchu gładzę :D po urlopie biorę się za wyprawkę :)
 
U mnie mąż kupuje pierdółki do pokoju, a to lampeczkę, a to naklejki na ścianę xD A ja wyrodna matka jeszcze nie pomyślałam o niczym tylko się po brzuchu gładzę :D po urlopie biorę się za wyprawkę :)
Ja mojemu tylko wysyłam mówi ze spoko i koniec xd
A dziewczyny co sądzicie o Chicco Baby Hug 4w1? Warto kupić,? Szukam "przenośnego" łóżeczka Ale także z opcją lezaczka bo dzieci tak szybko rosną tylko cena mnie przeraża!
 
Ja mojemu tylko wysyłam mówi ze spoko i koniec xd
A dziewczyny co sądzicie o Chicco Baby Hug 4w1? Warto kupić,? Szukam "przenośnego" łóżeczka Ale także z opcją lezaczka bo dzieci tak szybko rosną tylko cena mnie przeraża!
Wydaje się fajne, cena nie jest aż tak powalająca. Ja jednak zdecyduje się na zwykłe krzesełko do karmienia i kołyskę którą będę mogła jeździć po mieszkaniu.

Stwierdziłam, że poczekam spokojnie do 3 trymestru i ze spokojną głową coś będę kompletowała.
 
reklama
Do góry