reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla bejbusia

tiramisu

Początkująca w BB
Dołączył(a)
23 Luty 2005
Postów
26
Witam serdecznie!
Dziewczęta co właściwie wchodzi w skład wyprawki dla dzidziusia? Kupujecie już coś? Ja chyba zacznę bo w zimowe miesiące z wielkim brzuszkiem będzie ciężko..... ::)
 
reklama
Hej :)
Ja jestem w koncówce 4 miesiaca, ale jeszcze się boje kupowac jakies rzeczy dla Maleństwa - moze to jeszcze za wczesnie mysle, ale juz oglądałam sporo!A w sklepach - zatrzęsienie, sliczne ubranka - ceny również piekne :( ...Mamy zamiar z męzem zacząc przygotowania tak po moich urodzinach - w listopadzie,sądzę ze wystarczy mi czasu i chęci na zakupy, choc buszek rośnie..... :)
 
hej!!

ja całą wyprawę chcę kupić w listopadzie, na razie kupuję takie drobiazgi: czapeczki, skarpetki... A wczoraj zafundowaliśmy dzidziolkowi śpioszki i kaftanik. Reszta w listopadzie. A wózek chcę kupić w grudniu, bo pani w sklepie mówiła, że pod koniec roku są promocje i wyprzedaże bo w Nowym roku wchodzą nowe modele i niestety od stycznia do marca ceny są droższe- sprawdziliśmy w kilku sklepach i ponoć prawda. A poza tym nie chcę potem biegać za wózkiem. Wolę kupić przed. zwlaszcza, że mamy już upatrzony wózeczek. pozdrawiam mamusie!!
 
Sylwia, chicco 6WD- kosztuje niecały 1000zł, waży 11,5kg. ma gondolkę i spacerówkę, koła średnie, budka składa się bezszelestnie, kosz na zakupy, regulowana wysokość rączki, spacerowka montowana przodem lub tyłem do kierunku jazdy. Fajny, zaraz wklei mi mąż zdjęcie, papa
 
Ale Ci fajnie, masz mężusia pod ręką. No i jeszcze pomocny.
A wiesz, że mój od 2 dni ma zgagę, tak jak ja?
Czasami sobie myślę, że działamy jak naczynia połączone
 
Oto nasz upatrzony wózeczek: CHICCO 6WD-
tylko my chcemy inny kolor- taki oliwkowy, ale jest mnóstwo kolorow do wyboru :)


beznazwy9os.jpg


Sylwuś, mojego boli brzuch wtedy co i mnie, nasi mężowie współodczuwają chyba, są w tej ciąży tak jak i my ;) Pozdrawiam serdecznie!!
 
Wozek super.Co do zakupow dla Maluszka to tez kolo listopada mam zamiar zaczac.Mam sporo ubranek od bratowej, ale tez obiecelam sobie ze upiore dopiero w listopadzie, narazie tylko ogladam, ale sa sliczne i wogole nie zniszczone, bo moj bratanek urodzil sie w lecie wiec te cieplejsze ubranka nie byly uzywane.POzdrawiam
 
reklama
Do góry