reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyprawka dla maluszka

Ja wlasnie sie zastanawialam jak wygladaja tez uzywane rzeczy z allegro i chyba teraz to tylko bede patrzec na te z metkami od producenta. ;)

Rzeczywiscie dziewczyny jak macie namiary na jakies tanie hurtownie z ciuszkami to dajcie znac, ja u siebie narazie nic takiego nieznalazlam. :mad:



Wczoraj bylam w geancie majac nadzieje ze jezcze cos kuipie z promocji ale niestety zostalay same resztki i duze rozmiary. :(
 
reklama
Ja chce kupic kilka rzeczy na allegro, ale tylko nowe, mam jakies opory przed używanymi...
A propos wyprawki to ostrzegam przed braniem dosłownie adresów sklepów ze stron producentów, korzystajac z pobytu u mamy na Gocławiu chciałam objechać sklepy z łózeczkami. Adres w Al. St. Zjednoczonych nieaktualny, na Chełmzyńskiej nieaktualny, na Fieldorfa malutki sklepiczek, a meble są tylko na plakacie. Wróciłam zmeczona i wk...
Gdzie jest duży wybór mebelków dzieciecych?
 
Dawidowa,
Szczerze mówiąc nie do końca rozumiem pytanie o to czy gondola jest sztywna czy miękka.
Może opiszę jak to wygląda. Całość wyłożona jest materiałem, w środku delikatniejszym i bardziej miękkim. Dno jest usztywnione włóknem kokosowym i można regulować jego nachylenie(po prostu podnieść oparcie).
Myślę, że może chodzi Ci o to, że niektóre wózki mają całość wykonaną z plastyku, obitą tapicerką i takie rozumiem mają twardą gondolę. Czyli wychodzi na to, że ten ma miękką.
Przypuszczam, że pytanie dotyczy po części tego czy dziecku będzie ciepło w takim wózku.
Otóż myślę, że tak, bo ma również odpinany ocieplacz, a w lecie odpina się tylną klapę i zostaje przewiewna siateczka. A jeśli chodzi o przenoszenie dziecka to wózek ma wyjmowane nosidło(którego dno też ma usztywnienie kokosowe), dlatego jak dla mnie nie potrzeba twardej gondoli.
Mam nadzieję, że odpowiedziałam na Twoje pytanie :)
 
Dzięki, znalazłam jeszcze jakaś hurtownię (Tomi czy jakos tak) na Targówku. Chyba w sobotę zrobimy objazd :)
 
Aletko- ja tez wlasnie sprawdzam te opinie o sprzedajacych na allegro, wlasnie teraz licytuje pajacyk-dziewczyna ma opinie super a pozatym mieszka w moim miescie wiec mozemy sie spotkac.No zobaczymy tylko czy wygram aukcje. ;)

A co do lozeczka to ja tez mam uzywane i jest jak nowe, tylko posciel musze dokupic-wiadomo ze po innym dziecku moje nie bedzie spac na tej samej. ;D

 
Agatka pisze:
sklepy z łózeczkami. Adres w Al. St. Zjednoczonych nieaktualny, na Chełmzyńskiej nieaktualny, na Fieldorfa malutki sklepiczek, a meble są tylko na plakacie. Wróciłam zmeczona i wk...

Dodam, że to była firma Klupś :mad: >:D
 
Ja na razie jestem kompletnie skołowana wózkami :( Nie ma ani jednego, z którego wszystkie mamy byłyby zadowolone, Santa Madonna! ;D
 
Właśnie w internecie ich znalazłam, wczoraj siedziałam do 23 i grzebałam na Allegro i po sklepach internetowych :) Aletko, a jaki Ty masz wózek?
 
reklama
W Jupiterze jest Swiat Dziecka. Olbrzymi wybor ale raczej dla zamoznych - cena szafy np 1550zl, a sa i po 2880. Zreszta mam bardzo niemile przejscia z tym sklepem. Jakis czas temu chwalilam sie Wam, ze mam zaklepany wozek. Otoz wozek, ktory zarezerwowalam, i za ktory chcialam nawet zaplacic zadatek (ale zapewniano mnie, ze wozek jest "nie do ruszenia", wiec i zaliczka zbedna) okazal sie najzwyczajniej w swiecie SPRZEDANY, kiedy juz pojawilismy sie z gotowka. W dodatku sprzedawca bezczelnie klamal w oczy, ze dzwonil do mnie i ze mna to ustalal.....

W Tomi raczej taniej, mozna cos wybrac, choc ciasno i wszystko jakies takie zagracone. Malo markowych rzeczy.

Moge Wam poradzic wizyte w komisie Bobo cos tam, jest przy trasie Torunskiej (okolice: stacja Statoil - PizzaHut - Lider Price). Widzialam tam sporo uzywanych i nowych fajowych rzeczy dla naszych maluchow.

Allegro nadal bacznie obserwuje, ostatnio wygralam (o rany, ale dawka adrenaliny!!!!) luk z zabawkami Tiny Love do fotelika. Zainspirowal mnie do palety kolorystycznej w pokoju maluszka :)

Dziewczyny, jutro USG polowkowe, moze wreszcie dowiem sie kto mnie tam tak kopie???
 
Do góry