reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WyPrAwKa i niezbędne rzeczy dla naszych bobasów..

Dziewczyny nie zapomnijcie o aparacie fotograficznym do szpitala, potem jest fajna pamiatka z pierwszych chwil z maleństwem.
 
reklama
Dziewczyny przecież te wszystkie rzeczy o ,których tutaj piszemy nie są do szpitala nie panikujmy :-D
 
właśnie jak yulkana dobrze napisała trzeba się pytać położnych w szpitalu w którym chcemy rodzić a one napewno nam dokładnie wyjaśnią co jest najpilniejsze a co potem! Bo spakowanie całej takiej listy graniczy z cudem zwłaszcza że z tego co się orietuje to raczej tragarzy nie ma w szpitalach:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
 
A myślałyście już o wózkach?

My co prawda mamy wózek stary Macka, ale jak dla mnie jest kompletnie nie do użytku, więc bardzo chciałabym mutsy, nawet już kolor znalazłam...
Mąż nie chce o tym słyszec, ale i tak ten pomysła przeforsuję:oo2: :frown: Wiem ze drogi ale co tam, raz się żyje:-)

A dla dziewczynki znalazłam fajnego bebecara w kwiatki....
 
Edyta 27 mój mąż już wybrał ...Mutsy -urban rider i w lipcu jak będziemy w Polsce zamierzamy go kupić :-).Podobają mi się te wózki bo są leciutkie ,wygodne dla dzidzi i występują w fajnych kolorkach .....chociaż ostatecznie i tak zdecydujemy się na czarny .Jest najbardziej praktyczny jeżeli chodzi o norweski klimat ......:-D
Anetas miała na temat Mutsy inne zdanie ....ale przecież i tak będę mogła coś powiedzieć o tym wózku jak będzie jeździło w nim moje dziecko .Moje dwie znajome miały takie wózki ....Melanie kupiła już drugi taki dla synka bo była bardzo zadowolona ze spacerków z córeczką .Mutsy to mój typ :-D:-D:-D:-D
 
Mi się podoba szary.
Zresztą prawie każdy kolor jest fajny.

Z tą lekkością to jest tak, że ja od wózka nie oczekuje, żeby był lekki, bo one wszystkie trochę ważą. My kupiliśmy Maciusiowi teraz parasolkę i ona ma byc lekka.

To która jeszcze wstępuje do fanclubu mutsy?:-)
 
edyta27 mój małżonek:-p też nie jest przekonany do zakupu wózka nowego a nasz stary jeszcze jeździ ale ile się z nim namęcze to tylko ja wiem.i też forsuje pomysł zakupu nowego.Musty mi się podobają ale ja chyba postawie na coś co już znam z doświadczenia czyli na deltima focusa albo voyagera:-) :-)
 
dziewczynki ja radziłabym podzwonic tam gdzie mieszkacie czy macie do dostania mutsy
czytalam na innym forum ze jedna dziewczyna ma problem z ich obejrzeniem bo w sklepach ich poprostu nie ma (piszę o Warszawie) i te wozki schodzą jak ciepłe bułeczki i niestety zapisy są na nie ze to co przychodzi to tego już automatycznie nie ma
i ponoc dostawca nawala
wiem ze ona ogladala na Jagiellonskiej bo akurat byla dostawa i pojechala sobie go obejrzec
a z drugiej strony narzekaja bo jest ciezki mutsy ze do bagaznika samochodu go wlozyc to masakra
to tyle co slyszalam :)

ja wlasnie sie zastanawiam nad wozkiem rodzimy juz parktycznie na zimę i tak naprawde ile wyjdziemy na dwor?? nie wiem wlasnie jak to jest z tym wychodzeniem
zastanawialam się nad kupnem wozka tanszego z duzymi kolami tylko na zimę wlasnie albo uzywanego -tylko gdzie kupic zeby nie oszukali
a myslalam o Jedo bartatinie albo Roanie Kortinie
 
reklama
ja się tam na firmach wózkowych nie znam ale tak po prawdzie to oglądałam różne,łącznie z Mutsy i nie mam zamiaru kupowac choćby ze względu na cenę,raz że to faktycznie idzie zima a dwa to bez przesady dac ponad 1500 za wózek jak są porządne za 500-1000! stać mnie ale nie mam zamiaru przesadzać, kryterium wyboru mamy z mężem takie żeby był wygodny,dobrego gatunku materiał,najlepiej głęboki i spacerowy w jednym,dobrą amortyzację no i oczywiście najważniejsze żeby sie mieścił do naszej corolki!

ps.oglądałam też ten Jedo-całkiem fajny i cena też ok!
 
Do góry