reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka malucha

u mnie emolium balsam i płyn do kąpieli a w późniejszym czasie i szampon (kupuje na promocji w rosmannie) lub przez aptekę internetową gemini bo dobre ceny mają.
babydreamy i hippy na początku się nie sprawdziły ale teraz już z Alą używamy... to chyba skóra noworodka więcej wymaga.... chociaż dalej uważamy co używamy bo czasem od nowego kosmetyku coś tam nam wychodzi na skórze....
 
reklama
U nas szpital rekomenduje emolienty na poczatek wiec my od nich zaczniemy. Poza tym sa wygodne bo zostawiaja filtr na skorze i nie trzeba juz oliwki. Wiadomo pozniej to sie nie sprawdzaja bo jak dla.mnie to brudu nie domywaja takiego jak dziec raczkujacy powyciera wszystkie katy.;-) Juz kiedys pisalam ze na poczatek najlepiej kupowac male opakowania.bo nie wiadomo czy nie będzie.uczulen. A ja juz myślę nad kosmetykami dla siebie bo poprzednio stosowalam bialego jelenia zeby nie draznic zapachami maluszka i teraz tez albo to albo jakis dzieciowy kupie.
 
Wrzucam karte wyprawkowa z HappyBaby :)
 

Załączniki

  • 1417692829947.jpg
    1417692829947.jpg
    28,8 KB · Wyświetleń: 162
  • 1417692841805.jpg
    1417692841805.jpg
    27,4 KB · Wyświetleń: 156
  • 1417692854959.jpg
    1417692854959.jpg
    30,9 KB · Wyświetleń: 148
  • 1417692878371.jpg
    1417692878371.jpg
    29,9 KB · Wyświetleń: 148
Ja tak niby zaznaczalam ale koniec koncow i tak kupowalam co popadlo :D Dlatego teraz tyle tego mam haha
Ksiazeczka jeszcze z czasow ciazy z Mila :p I nawet nie pamietam skad ja mam, chyba dostalam na prenatalnych :D
 
Ja dostałam takie listy od położnej, bardzo się przydały.
Jeśli chodzi o ciuszki to indywidualna sprawa, ale warto mieć po 5 szt w rozmiarze 56 i 62 tych podstawowych, tj body, śpiochów, pajaców i kaftaników. Do tego cieplejsze 2 sweterki, skarpetki i kilka czapeczek bawełnianych. Na zimę dodatkowo kombinezon i ciepła czapka.
 

Załączniki

  • O rany Julek-co kupić.pdf
    117,7 KB · Wyświetleń: 335
  • Wyprawka do szpitala (1).pdf
    135,4 KB · Wyświetleń: 147
reklama
Do góry