reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka

reklama
Chyba trzeba zacząć od pieluch bo tego trzeba dużo, zobaczcie na promocje w Carrefourze na Huggies, dobra jakość pieluch w dobrej cenie.
 
Chyba trzeba zacząć od pieluch bo tego trzeba dużo, zobaczcie na promocje w Carrefourze na Huggies, dobra jakość pieluch w dobrej cenie.

Nie radzę robić dużych zapasów pieluch. Dziecko może nie tolerować pieluszek, które wybierzemy. Lepiej kupić 2-3 paczki i resztę dokupić jak dziecko się urodzi i sprawdzimy jak reaguje na pieluszki danej firmy.
 
reklama
jakiś sugestie co do pieluszek? pampers, huggies, dada?
ostatnio czytałam recenzję dada premium ponoć są ok ?

Moim zdaniem najlepsze są Dada te fioletowe. Maja wskaźnik wilgotności, nie przeciekają i mają fajna cenę. Pampers większość dzieci uczula. Na pewno nie jest zły, ale większość osób z tego co zauważyłam wybiera mimo wszystko pieluszki Dada.
No ale wiadomo, to zależy które Ci bardziej podpasują. Mi bardzo przeszkadza zapach pieluszek Pampers.
 
Do góry