reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

<<< Wyprawka >>>

reklama
Jest mala mata o wymiarach 45x30 za 13.99 euro.Zawiera mate i dlugopis
I duzo 90x90 za 25.99 euro.Zawiera mate+2dlugipisy+szablony do odrysowywania.
My mamy duza :tak:
 
dzieki za informacje Anineczko:tak:pomyslimy i moze skusimy sie na taka...jezeli nie teraz to na urodzinki bedzie swietny prezent i oczywiscie jezeli nadal bedzie Twoja propozycja aktualna:tak:
 
Fajnie by bylo gdyby mamy,ktore sie zdecyduja powiedzialy mi do 26 czerwca. Wtedy moglabym je przywiesc do Pl i wyslac poczta polska (bo tutejsza poczta droga).
Asiu niema sprawy.Zastanowcie sie :tak:
 
Anineczko to do tego czasu na pewno dam Ci znac:tak:..niechcialabym zebys w wasz bagaz to wliczala bo bedziecie miec duzo wlasnych rzeczy,ale skoro sama o tym piszesz to moze sie skusimy i sami odbierzemy:-)
 
Anineczko to do tego czasu na pewno dam Ci znac:tak:..niechcialabym zebys w wasz bagaz to wliczala bo bedziecie miec duzo wlasnych rzeczy,ale skoro sama o tym piszesz to moze sie skusimy i sami odbierzemy:-)
Asiu ja mam zamiar zabrac puste walizki a przywiezc pelne polskich dobrodziejstw :tak::tak:
Hihi pewnie one tak puste nie beda,ale tez nie beda pelne po brzegi.
W koncu to lato a ja nie mam za duzo ciuchow ciazowych :-D
A z odbiorem osobistym to rewelacja :tak::tak::tak::tak::tak:
To juz wiem,ze Ci nie wysle :-p:-p cobys sie nie rozmyslila do nas przyjechac;-)
Tak bedziesz miec dodatkowy powod :tak:
 
Asiu ja mam zamiar zabrac puste walizki a przywiezc pelne polskich dobrodziejstw :tak::tak:
Hihi pewnie one tak puste nie beda,ale tez nie beda pelne po brzegi.
W koncu to lato a ja nie mam za duzo ciuchow ciazowych :-D
A z odbiorem osobistym to rewelacja :tak::tak::tak::tak::tak:
To juz wiem,ze Ci nie wysle :-p:-p cobys sie nie rozmyslila do nas przyjechac;-)
Tak bedziesz miec dodatkowy powod :tak:

dzieki Anineczko:tak:;-):-D:-Djak tylko sie zdecydujemy to dam Ci znac:-)a taki powod jest bardzo motywujacy;-):-)
 
reklama
DZYOFXHS.jpg
display.aspx
display.aspx

Takiego psa dostal :tak:
 
Do góry